Лазарєв: Крим - це не Росія

21 червня 2014, 18:29

Російський співак Сергій Лазарєв заявив, що не вважає анексований Крим Росією.

Артист не збирається їхати з концертами на півострів, і назвав "нерозумним" підписання листа на підтримку Путіна деякими своїми колегами. Про це він повідав Катерині Осадчій у "Світському житті".

Сергій брав участь в українському телепроекті саме коли відбувався Майдан. За словами співака, він розуміє, що події у Києві трапилися не просто так.

"Я опинився на якомусь перепутті, але я так багато знаю людей тут в Україні і розумію і біль, і хвилювання, і втому людей від політичної ситуації, яка відбувалася останні кілька років. Так людям наболіло, тому я розумію, що це відбулося не зненацька. Це люди терпіли, терпіли, чекали, чекали, а потім терплячка урвалася", - вважає він.


На запитання, чи для нього Крим - це Росія, Лазарєв відповів:

"Для мене – ні. Для мене – ні! Ось ця загальна радість, що Крим повернувся до нас… Я цієї ейфорії не поділяю. Можливо, після цього мене закидають помідорами свої, російські фанати, але я звик до того, що приїжджаю в Ялту, для мене це Україна. І тому коли проводяться такі концерти на кшталт "Ми разом!", "Крим з нами!" я кажу, що в цьому брати участь не буду".

Лазарєв не побоявся висловити свою позицію щодо анексії Криму

Сергій запевняє, що наразі до Криму їхати в нього немає ані найменшого бажання.

"Так, зараз я поки що не готовий туди їхати, тому що я не розумію, як себе поводити, тому що з одного боку в моїй душі це Україна, а вже й не Україна, а Росія. І я не розумію, як себе там поводити. Що точно я не буду робити, це не буду брати участь у заходах, де будуть з піднесенням кричати "Крим-наш", "Ми разом", "Ми забрали". Я цього не підтримую", - пояснив він.

Має Лазарєв і свій погляд на сумнозвісний лист на підтримку дій Путіна, який підписали чимало російських артистів. Зокрема, він засуджує вчинок своїх колег.

"Я вважаю, що це нерозумно. Я, звичайно, не бойкотую нікого, я з усіма в нормальних стосунках, з Валерією. Безумовно, її точку зору я не розділяю, але я не можу ненавидіти людину, припинити спілкуватися, тому що це колега. Але для себе якісь моменти я відклав у пам'яті про артиста по його вчинкам", - зауважив співак.

"Не можна з плеча рубити, на кшталт, "росіяни всі погані", або навпаки, "українці погані". Не можна так, не втрачайте голови, не вбивайте, не мстіться, усе ж таки здоровий глузд повинен бути. І я кажу, що дуже важливо не вимикати розум. Зруйнувати все дуже легко, будувати важко", - додав Сергій.

Фото "Світського життя"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів