Макаревич написав відкритого листа Путіну

25 серпня 2014, 20:28

Російський співак, лідер "Машины времени" Андрій Макаревич просить президента Росії Володимира Путіна припинити "шабаш", який порочить його ім'я.

Про це музикант написав у відкритому листі російському лідера. Текст звернення опублікувало видання "МК".

"Президенту Російської Федерації Володимиру Володимировичу Путіну. Пане президент! Третій тиждень не вичерпується потік бруду і наклепів, що ллється на мене зі сторінок газет і екрану телевізора. Мене називають "другом хунти", "посібником фашистів", "зрадником" , тощо", - почав свого листа Макаревич.

"Між тим, єдиний "злочин", який я вчинив, полягає в тому, що в місті Святогорську в таборі біженців з Донецька та Луганська я в рамках благодійності заспівав три пісні для дітей цих біженців. У зв'язку з чим ніякої провини за собою не відчуваю. Все інше, що нам розповідають в ЗМІ про мою поїздку, - безсовісна брехня", - додав артист.


Макаревичу увірвався терпець і він звернувся до Путіна

Далі ж Андрій Макаревич зауважив, що його гурт вже точно не можна звинуватити у нелюбові до Росії:

"Група "Машины времени" існує сорок п'ять років. За ці роки вона знайшла мільйони шанувальників в Росії та світі. І вже в чому ніяк нас не можна звинуватити - це в нелюбові до Батьківщини".

"Пане президент, я переконливо прошу Вас припинити цей шабаш, який порочить моє ім'я. Поки ще Народний артист Росії, Андрій Макаревич", - завершив своє звернення до Путіна музикант.

Судячи з усього, Макаревич зважився публічно звернутися до президента після перегляду програми "Професія репортер. 13 друзів хунти", яку показали 24-го серпня на одному х російських телеканалі.

Крім Макаревича, автори програми звинувачують у "продажі Батьківщини" публіциста Віктора Шендеровича, письменника Дмитра Бикова, політтехнолога Станіслава Бєлковського, співачку Діану Арбеніну та інших.

Фото "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів