Пригожин: Краще бути геєм, ніж спати з Волочковою

26 вересня 2014, 11:39

Поновилося з'ясовування стосунків між балериною Анастасією Волчоковою та продюсером Йосипом Пригожиним.

Чоловік Валерії заявив, що свого часу відмовився спати з Волочковою і тепер вона за це поливає його брудом.

В інтерв'ю "Супер.ру" Пригожин емоційно відреагував на те, що Настя назвала його "не чоловіком".

"Спілкуватися з нею - це не поважати себе. Що стосується того, чоловік я чи ні, про це говорить наявність шістьох дітей у мене. Мій чоловік у мене між ніг", - заявив продюсер.


Далі чоловік Валерії натякнув, що у Волочоковї немає чоловіка, "який би носив її на руках і хотів би пройти з нею все її життя за руку до старості".

"Вона мене в принципі не цікавить як жінка. Була одна ситуація. Я в свій час не задовольнив її потреби в контексті її побажань, бо я одружений. Вона, навіть перебуваючи у стосунках з Вдовіним, готова була спокусити мене", - запевнив Пригожин.

"Так, я відмовився з нею спати і відмовилися мої друзі, до яких вона підходила і пропонувала свої послуги", - уточнив він.

Чоловік додав, що Настя тільки й робить, що "торгує собою".

Пригожин вирішив повестися як справжній чоловік й "полив брудом" Волочкову

"Чоловік я чи ні, яке твоє собаче діло?! Розібралася б зі своїми тарганами і зі своєю головою. Волочкова сама сидить в розтяжці між Україною і Росією і розповідає ще про "політичних повій", - заявив коханий Валерії.

"У Валерії діти вже без п'яти хвилин народні артисти, не кажучи вже про неї. Валерія дуже інтелігентна жінка, і вона її навіть не помічає. А Волочкова постійно спливає, як какашка в ополонці. Нехай сходить до лікаря! Краще бути блакитним, ніж спати з Волочковою! Навіть якби я не був одружений на такий королеві, як Валерія, я б не поважав себе, якби доторкнувся до такої дами, як Волочкова", - продовжив поливати брудом Настю продюсер.

Пригожин впевнений, що Волочкова може бути красивою тільки серед трактористів, а для нього вона взагалі не жінка:

"Не дай бог побачити мені її голою. Я хіба міг мріяти про таке? Хрень якась! Я б краще з моста скинувся, якби у мене була б така жінка".

А далі чоловіка взагалі "понесло".

"Якби я коли-небудь побачив її голою, я б перестав спати на все життя! Я втратив би сон! Я хочу сказати, що, якби я наяву побачив Волочкову, як вона собі це уявляє, я б зненавидів всіх жінок на світі!" - заявив він.

Нагадаємо, скандал між Анастасією Волочковою і Йосипом Пригожиним виник навесні цього року. Конфронтація між балериною і продюсером почалася після того, як Волочкова назвала Пригожина і його дружину Валерію політичними повіями.

Фото "Супер.ру"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів