Кікабідзе: Якби був молодим, я б теж зараз був в АТО

6 жовтня 2014, 14:05

Радянський та грузинський актор, співак та режисер Вахтанг Кікабідзе знову підтримав Україну й запевнив, що якби був молодшим, то також би поїхав у зону АТО.

Артист заявив, що президент Росії Володимир Путін "людина чорної сили" і його правнукам буде соромно називати його прізвище.

Про все це Кікабідзе розповів в інтерв'ю "Сегодня".

Зірка "Міміно", який вже п'ять років не їздить в Росію після вторгнення її в Грузію, зауважив, що в Україні зараз відбувається те ж саме, що і колись в його країні.

"Гірше, ніж зараз, неможливо було уявити. Все, що відбувається зараз в Україні, робиться за тим же сценарієм, що було і у нас, в Грузії. Чим це все закінчиться - дуже важко сказати. Все залежить від світової спільноти зараз. І то, якщо вони приймуть серйозні санкції. Крім цього, багато чого буде залежати від вашого нового уряду", - впевнений Вахтанг Костянтинович.

Кікабідзе поїхав би в АТО, якби не вік

Кікабідзе зазначив, що Володимир Путін "людина чорної сили" і зауважив, що його правнукам буде соромно називати його прізвище:

"Поки він зі своїми амбіціями житиме, він весь час загрожуватиме якимсь країнам, системам. Він - загарбник! Його заклинило на одному: він думає, що вічно командуватиме своєю країною. А люди не вічні, і все в житті кінчається. І навіть його правнукам буде соромно називати його прізвище. Але поки він на троні, ніхто інший у владі не з'явиться. Ви що, думаєте, що всі росіяни згодні з тим, що Путін робить з вашою країною? Ні, звичайно! Просто народ не питають".

Вахтанг Кікабідзе також додав, що якби був молодим, то й сам пішов би воювати в зону АТО.

"Росія не хоче, щоб Україна продовжувала чинити опір. Але якби я був молодим, я б теж зараз був в АТО і пручався, захищаючи честь країни. Другого варіанту немає! Адже якщо ця війна буде тривати довго, встати на ноги Україні буде дуже складно", - пояснив актор.

Нагадаємо, раніше Кікабідзе казав, що якби йому скинути років 20, то він обов'язково приїхав би на Майдан.

Фото "Лента.ру"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів