Дочки Обами потрапили до найвпливовіших

15 жовтня 2014, 10:20

Видання "Time" склало список найбільш впливових тинейджерів планети 2014-го року. До нього, зокрема, увійшли 13-річна Саша та 16-річна Малія Обами.

Окрім доньок президента США, найвпливовішими стали юні підприємці, артисти, спортсмени, винахідники. Про них розповідає сайт "Time".

Увага світу прикута до Малії та Саші Обам, відколи їхній тато висунув свою кандидатуру на посаду президента США. Сашу вже можна назвати іконою стилю: після того, як її сфотографували у светрику з єдинорогом, такі ж одежини "ASOS" за кілька днів розхапали, мов гарячі пиріжки.

Малія та Саша Обами потрапили до найвпливовіших

Потрапила до рейтингу й 14-річна актриса Кірнан Шіпка. Нагадаємо, журнал "People" нещодавно проголосив її однією з найстильніших зірок.


14-річна дівчинка-трансгендер Джазз Дженнінгз також у цьогорічному списку. До 5 років пробувши хлопчиком, вона написала книгу для діток про своє життя.

16-річний Джейден Сміт, котрий зростав у променях слави тата, актора Вілла Сміта, не так давно зажив власної популярності та прізвиська "Кофуцій інтернет-доби". Своїми мудрими висловами на кшталт "Будь-що, що ви бачите у будь-якому журналі – фальшивка", "Ненавидіть мене, любіть мене, байдуже, я все одно займаю час вашої душі" Джейден ділиться в Twitter.

Синок Вілла Сміта має репутацію "Конфуція інтернет-доби"

17-річна новозеландська співачка Лорд цього року виборола дві статуетки "Греммі", а її дебютний альбом "Pure Heroine" став платиновим.

17-річна актриса Хлоя Морец, якій закидають роман зі старшим сином Бекхемів, теж серед найвпливовіших.

Фото з Instagram Мішель Обами та Джейдена Сміта

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів