Україна просить ЄС накласти на Пореченкова візові санкції

31 жовтня 2014, 13:17

Представник України при ЄС Костянтин Єлісєєв письмово звернувся до Європейського Союзу з проханням внести в європейський санкційний список російського актора Михайла Пореченкова.

Про це "Європейській правді" заявили в прес-службі представництва України при ЄС.

"31 жовтня у листі на адресу керівництва Європейської служби зовнішньої діяльності Костянтин Єлісєєв закликав ЄС належним чином відреагувати на кричущі злочини відомого російського актора Михайла Пореченкова біля українського аеропорту м. Донецьк", - повідомили у представництві.

Пореченков має відповісти за свої дії на Донбасі

В листі йдеться, що дії Пореченкова створювали "безпосередню загрозу життям українських військовослужбовців". Окрім цього, його діяльність "підриває територіальну цілісність та суверенітет України".


"Подібні дії підпадають під критерії запровадження Європейським Союзом персональних санкцій, зокрема, заборони на в’їзд та замороження активів", - вважає Єлісєєв.

В листі привертається увага також до того, що під час обстрілу позицій українських військових росіянин вдягнув шолом з написом "ПРЕСА". А це "свідчить про цинічне зловживання і порушення міжнародних норм у сфері безпеки журналістів".

Костянтин Єлісєєв висловив сподівання, що зухвалі та неприйнятні дії російського актора не залишаться поза увагою ЄС та знайдуть адекватну рішучу реакцію.

Стоп-кадр з відео на YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів