Ротару отруїлась ведмежатиною

31 жовтня 2014, 16:59

Співачка Софія Ротару отруїлася їжею у одному з готелів Красноярську й не змогла вийти на сцену.

15-го жовтня мав відбутися красноярський концерт артистки. Однак в останній момент виступ було скасовано, пише "Экспресс-газета".

Спершу причиною скасування концерту Ротару називали форс-мажор з обладнанням - буцімто через зламану машину не змогли доставити все необхідне для виступу зірки.

Та тепер російські журналісти дізналися, що ж насправді завадило вийти Софії Михайлівні на сцену. Причиною стало сильне отруєння котлетами з ведмежатини.


Виявилося, в ресторані готелю, де проживала співачка, її пригостили місцевим делікатесом - котлетами з м'яса ведмедя.

Ротару отруїлась котлетками з ведмежатини

Страва так сподобалася Ротару, що вона замовила п'ять чи шість штук. Та вже наступного ранку артистці довелося викликати "швидку".

"Дійсно, 15 жовтня нам надходив виклик з готелю "Купецький". Тільки не до Ротару, а до Євдокименко Софії Михайлівні", - підтвердили в приватній швидкій допомозі.

У ресторані готелю відкидають свою провину й списують усе на проблемний шлунок Ротару.

"Того вечора ведмежатину у них їли шість людей. Їв адміністратор Влад, який супроводжував Ротару, сам господар готелю. І ні з ким нічого не трапилося. Тож сумнівів в якості м'яса немає. Мабуть, через вік у Софії Михайлівни шлунок з ним не впорався. Все ж таки ведмежатина - м'ясо важке. У попередні дні вона їла котлетки з оленини. І все було в порядку. А тут організм дав збій. Уже ферментів не вистачає, щоб переробляти таку їжу", - зауважило джерело.

Нагадаємо, нещодавно Ротару поїхала з концертами до Росії.

Фото "Экспресс-газеты"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів