Ротару вдалося відновити скасовані концерти у Росії

29 вересня 2014, 12:08

Співачка Софія Ротару все ж таки поїде до Росії з концертами, які намагалися скасувати.

Завдяки листам до місцевої влади та до російського міністра культури, гастролі Софії Михайлівни відновлено.

Про це "Комсомольской правде" розповів директор співачки Сергій Лавров.

В середині вересня три російських міста - Томськ, Кемерово і Хабаровськ - скасували жовтневі концерти Ротару. У колективі артистки пов’язали це зі скандалом у мережі через фото співачки з українським прапором.


За словами директора Ротару Сергія Лаврова, концерти скасували місцеві влади з надуманих причин. Утім, після написання офіційних листів від команди Ротару, Томськ і Кемерово дозволили співачці виступати.

У Хабаровську концерт теж відбудеться.

Ротару листами випросила повернення концертів у трьох російських містах

Крім того, директор Ротару окремо подякував міністру культури Росії Володимиру Мединькому, якому вони теж написали листа.

"Володимир Ростиславович - дуже уважна і професійна людина, він оперативно відповів Софії Михайлівні. З нами зв'язалися його помічники, запитали, чим можуть допомогти, запевнили нас, що ніякого списку заборонених в Росії артистів немає. До того часу у нас вже всі питання з гастролями зважилися, всі концерти Ротару були відновлені", - повідомив Лавров та навів текст листа міністра.

Міністр культури відповів Ротару на лист та запевнив, що нікого з артистів не забороняли

"Шановно Софіє Михайлівно! Із задоволенням дізнався, що організаційні проблеми, що виникли у процесі підготовки вашого гастрольного туру по Далекому Сходу, вирішені. Російський глядач протягом багатьох років з величезним інтересом і любов'ю ставиться до вашої творчості. Ви співаєте російською, українською та молдовською мовами, вас розуміють без перекладу глядачі багатьох країн Європи. Упевнений, що майбутні гастролі по Уралу, Сибіру і Далекому Сходу пройдуть з великим успіхом..." - написав Мединський.

Ротару, як відомо, закликала не втягувати її в політику

До того ж, після нібито погроз родині Ротару, її директор хотів взяти в тур охоронців. Однак співачка відмовилася, пише "Собеседник".

"Вона так і каже: "У мене ніколи не було охорони і ніколи не буде. Я - народна артистка. Буду виходити в зал без будь-якої охорони". Я з нею працюю більше десяти років: у нас дійсно ніколи не було охоронців. Вона завжди вільно спілкувалася з глядачами", - зазначив директор зірки.

Нагадаємо, нещодавно на одному з російських сайтів з'явилася інформація про те, що родині Ротару погрожували українські радикали. А перед цим росіян розлютило фото артистка з українським прапором.

Фото з сайту Ротару

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів