Макаревичу вдалося відсудити півмільйона за наклеп

18 листопада 2014, 13:50

Російський музикант Андрій Макаревич виграв суд з Олександром Прохановим, який у своїй статті стверджував, що лідер "Машины времени" виступав перед українськими військами в Слов'янську.

Макаревич відсудив 500 тисяч рублів (приблизно 161 тисяч гривень), пише "РИА Новости".

Приводом для позову послужила стаття Проханова "Співаки і негідники" в "Известиях" від 18 серпня. У матеріалі йшлося, що Макаревич дав концерт в Слов'янську в українській військовій частині, тим самим "надихнувши військових на вбивство мирних жителів" .

Музикант заявив, що це брехня. Відомо, що насправді він виступив в таборі біженців в Святогорську. Макаревич вирішив спростувати наклеп у суді та стягнути з автора мільйон рублів компенсації.


"Автор ставить у пряму залежність концерт і ті заворушення, які кояться в Донецьку. Нікому б в голову не прийшло співати і танцювати при бомбардуванні, концерт був не в Слов'янську, де йшли бої, а для дітей і жінок в Святогорську", - заявила в суді представник Макаревича Анастасія Расторгуєва.

Андрію вдалося виграти та стягнути з брехуна гроші

Вона зазначила, що позивач вимагає стягнути компенсацію саме з Проханова, а на "Известия" покласти тільки погашення судових витрат.

Представник Проханова Михайло Кузнєцов заявив, що Макаревич в Слов'янську був, а оскаржена стаття тільки підняла його престиж.

Він також додав, що "Макаревич був в обох містах, тож автору можна пробачити можливу помилку у назві".

Сам Макаревич, як і Проханов, на засіданні не був присутній.

Пізніше музикант заявив, що віддасть гроші на потребу дітей, пише "Інтерфакс".

"Я віддам ці гроші Доктору Лізі, вони підуть тим дітям, для яких я співав в Святогорську ", - зауважив Макаревич.

Фото "Экспресс-газеты"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів