Камбербетч вибачився за расистське висловлювання: Я ідіот

27 січня 2015, 14:11

Британський актор Бенедикт Камбербетч назвав себе ідіотом через слова на адресу темношкірих акторів.

Зірка "Шерлока" вибачився за те, що його заява могла когось образити, пише "People".

Мова йде про нещодавній коментар Бенедикта під час одного з телешоу.

"Я думаю, кольоровим людям дійсно важко домогтися визнання у Великобританії. Багато моїх друзів мають більше можливостей тут, у США, ніж у Великобританії. Ми повинні це змінити", - заявив тоді актор.


Вживання Камбербетчем терміна "кольорові люди" дуже зачепило його темношкірих шанувальників. Тож Бенедикт поспішив зробити заяву із вибаченням.

Камбербетч поспішив вибачитися за образливі слова

"Я спустошений тим, що викликав образу у шанувальників, використовуючи застарілу термінологію. Я приношу всім свої щирі вибачення. Немає ніякого виправдання моєму ідіотизму. Я знаю, що заподіяв шкоду багатьом людям. Я можу тільки сподіватися, що цей інцидент стане гарним нагадуванням, що потрібно використовувати правильні слова, які будуть нешкідливими. Найбільш образливим для мене є те, що я допустив помилку в промові про расове нерівноправ'я у колах мистецтва Великобританії", - сказав Камбербетч.

"Я почуваюся цілковитим дурнем, і я жалкую, що скривдив людей і змушений вчитися на своїх помилках таким чином. Ви можете бути впевнені в цьому. Я ще раз прошу вибачення у тих, кого образив цим бездумним використанням слів", - додав він.

Нагадаємо, наразі Бенедикт Камбербетч заручився і чекає на первістка. Подейкують, актор планує встигнути зіграти весілля до народження малюка.

Фото з Facebook Камбербетча

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів