Орнеллу Муті засудили до в'язниці за вечерю з Путіним

25 лютого 2015, 14:03

Італійська актриса Орнелла Муті, справжнє ім'я якої Франческа Романа Рівеллі, засуджена до восьми місяців в'язниці і штрафу в 600 євро.

Як виявилося, зірку звинуватили в шахрайстві. В неприємній історії фігурує й прізвище президента Росії Володимира Путіна, пише "Газета.ру" з посиланням "Messagero Veneto".

Як зазначає видання, у 2010-му році Муті не з'явилася на виставу, де повинна була зіграти головну роль. Щоб уникнути виплати неустойки, актриса надала керівництву театру неправдиву медичну довідку про гострий напад ларинготрахеїту.

Проте пізніше з'ясувалося, що Орнелла не була хвора. Насправді вона перебувала в Росії на благодійній вечері разом з Володимиром Путіним, який тоді був прем'єр-міністром.


Орнелла Муті прикрила вечерю з Путіним фіктивною довідкою про ларинготрахеїт

Попри вирок, Муті до в'язниці не сяде: замість відбування тюремного терміну і штрафу акторці дозволили виплатити театру неустойку в розмірі 30 тисяч євро.

Нагадаємо, Орнела Муті останнім часом не приховує своєї симпатії до Росії. Ще наприкінці 2013-го року актриса заявила, що не проти отримати російське громадянство.

А в 2012-му разом з Жераром Депардьє Муті гульнула на 36-річчі глави Чечні Рамзана Кадирова.

Прінтскрін "Messagero Veneto"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів