Шепелєв розповів, що вони з Фріске встигли заручитися

18 червня 2015, 11:42

Цивільний чоловік та батько дитини покійної співачки Жанни Фріске Дмитро Шепелєв дав перше інтерв'ю після смерті коханої.

Зі сльозами на очах телеведучий розповів, що вони з Жанною заручилися й мріяли про весілля. Дмитро також зізнався, що він шкодуватиме до кінця життя, що не був поруч з коханою у момент її смерті.

Про те, чому він полетів з сином з Москви та не був присутній на прощанні з Фріске, Шепелєв розповів в інтерв'ю "Super.ru".

Як відомо, в останні хвилини життя співачки разом з нею були її батьки, сестра і подруга. А коханий Дмитро і 2-річний син Платон в цей момент перебували в Болгарії. Через це багато хто висуває якісь претензії до Шепелєва. Тож чоловік вирішив розставити усі крапки над "і" й пояснив, чому так сталося.


"...Ніхто з них не міг сказати, коли це відбудеться (смерть Фріске), тому що на все воля Божа... Про те, що я заберу Платона на море, стало відомо ще місяць тому. Були оформлені візи, куплені квитки. Ніхто не загадував, що все відбудеться саме так. Ми прилетіли сюди в неділю, а в понеділок Жанни не стало", - зауважив телеведучий, який був поруч з коханою продовж двох років її хвороби.

Дмитро розповів, чому не був поруч з Жанною в її останні хвилини життя

"Сталося жахливе непорозуміння, збіг, я не знаю, як це назвати. Я, напевно, шкодуватиму до кінця життя, що так збіглося. Ні про яку втечу і про те, що я забрав дитину у Жанни, не може бути й мови", - додав Дмитро.

Також російські ЗМІ вибухнули "сенсаціє", що Шепелєва не було й на прощанні шанувальників з Фріске, яке відбулося 17-го червня.

Однак шоумен пояснив, що найважливіші дні для сім'ї і для нього: літургія, відспівування, похорон - відбудуться 18-го червня. Тож, напередодні увечері Дмитро й вилетів до Москви. А от маленького Платона він вирішив залишити в Болгарії.

"При першій можливості сюди вилетів мій батько - дідусь Платона, тому що тут знаходиться наша дитина і про неї теж треба подбати... Все, що ми робили і що я зараз продовжую робити для нашої дитини, ми прирівнювали до одного головного правила: те, що відбувається, має бути добре для Жанни, дитини і мене. Саме тому в даній ситуації я вважаю належним в першу чергу подбати про дитину, а завтра вранці бути з моєю Жанною", - зауважив чоловік.

Він також додав, що син не знав, що його мама смертельно хвора. Про те, що сталося Шепелєв розповість Платону трохи згодом: "Зараз не час".

Шепелєв і Фріске встигли заручитися

Дмитро наголосив, що вони з Жанною дотримувалися одного правила: не робити зі свого життя шоу, не афішувати свої стосунки. Тому лише зараз, коли співачки не стало, телеведучий розповів про їх заручини та плани щодо весілля:

"На її минулий день народження я довго думав, який зробити їй подарунок. Ми багато разів говорили з нею про весілля, але ми відразу домовилися, щоб це було красиво. Ми хотіли, щоб на ній було гарна сукня, щоб у неї була красива весільна зачіска. Для нас головне - провести цей день так, як ми його уявляли. Тому ми вирішили зробити це трохи пізніше".

"Ми чекали, коли все владнається. Ми багато разів говорили про це. В її минулий день народження я зробив їй пропозицію і ми обмінялися обручками. І Жанна сказала мені "Так!", - зізнався телеведучий.

Шепелєв також додав, що усі два роки Фріске бачила як росте її син, а до своєї страшної хвороби ставилася трошки з іроніє, часто промовляючи: "Ну й нехай!".

"Ми були з Жанною і в здоров'ї, і в хвороби. Це саме ті стосунки, які проповідує людство. Про це можна мріяти, але так можна жити. І я щасливий, що в моєму житті є ця людина. Я щасливий, що ми розділили цю долю, ми розділили цю відповідальність. Я безмірно вдячний їй. І я щасливий, що вона в мене є", - додав наостанок Дмитро.

Нагадаємо, Жанна Фріске померла у віці 40 років від пухлини в мозку.

Фото "Супер.ру" та соцмережі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів