Канал Коломойського зняв з ефіру випуск "Вечірнього Кварталу"

7 листопада 2015, 23:10

Ефір нового випуску "Вечірнього Кварталу" на телеканалі "1+1", який був запланований на вечір 7-го листопада, був скасований з незалежних від студії причин.

Про це стало відомо з заяви студії у Facebook.

"За кілька годин до ефіру телеканал "1+1" повідомив керівництво студії, що новий випуск проекту був знятий з програмної сітки, не пояснюючи причин даного рішення. Зі свого боку студія "Квартал 95" виконала свої зобов'язання і зробила все можливе, щоб "Вечірній Квартал" з'явився в ефірі. Всі необхідні матеріали були завчасно передані на канал", - йдеться у заяві.

"Квартал" Зеленського вперше скасували на "Плюсах"

Також менеджмент студії підкреслив, що за 10 років існування проекту "Вечірній Квартал" в ефірі українського телебачення це перший випадок скасування показу телевізійної версії концерту.


"За роки існування проекту в країні змінилося чотири президенти, пройшло два Майдани, почалася антитерористична операція на сході країни, і жодного разу за цей час ніякі обставини не вплинули на долю телевізійного проекту", - підкреслено у заяві.

До того ж, рішення про скасування концерту порушує умови співпраці студії "Квартал 95" і каналу "1+1".

У свою чергу телеканал пояснив зняття ефіру технічною помилкою.

"Під час програмування поточного тижня сталася технічна помилка. Нові випуски програми "Вечірній Квартал" будуть показані 12 і 19 грудня відповідно, про що ми повідомили партнерів, щойно ситуація стала для нас очевидною", - йдеться на сайті телеканалу.

"Хочемо запевнити наших глядачів і шанувальників "Студії Квартал 95", що причин для занепокоєння немає", - заявили на "Плюсах".

Нагадаємо, запис концерту відбувся 25-го жовтня.

Фото ТаблоID


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів