Нацвідбір "Євробачення" хочуть перетворити на "національний рух"

19 листопада 2015, 13:11

Національний відбір на пісенний конкурс "Євробачення" пройде у кількох містах України. А ті артисти, які особисто не зможуть втрапити на кастинг, матимуть можливість завантажити свій відеовиступ в мережі.

Про новинки майбутнього нацвідбору розповів телепродюсер Володимир Бородянський, якого цитує "Комсомольська правда в Україні".

Шукатимуть представника на "Євробачення-2016" одразу два телевізійні канали. Один з яких має досвід у проведенні талант-шоу.

"В цьому році ми вирішили спільно з "UΛ:Перший" зробити з цього національний рух, з видовищними відборами, постановки для яких створюватимуть найкращі режисери-постановники і хореографи", - зауважив Бородянський.


Україна готується до участь у Євробаченні-2016"

Також телепродюсери хочуть, аби голосування за артиста було безкоштовним:

"Хочемо, щоб вперше за всю історію "Євробачення" в Україні, голосування в рамках Національного відбору за представника від нашої країни було безкоштовним, що дозволить кожному вплинути на вибір фіналіста. І розраховуємо на готовність до такого партнерства від мобільних операторів України".

До того ж, два телеканали заявили, що візьмуть на себе фінансові витрати участі виконавця від України і це "створить рівні можливості для участі і перемоги в конкурсі як артистів, що вже відбулися, так і молодих виконавців".

Кастинги учасників для нацвідбору пройдуть у Запоріжжі, Харкові, Одесі, Львові, Дніпропетровську та Києві з 5-го по 20 грудня. А ті, хто не зможуть прийти на відбір, можуть завантажити свою заявку з відео на сайті одного з телеканалів.

Переможець фінального етапу відборів представить Україну на конкурсі "Євробачення 2016" у Швеції саме з тією композицією, яка принесе йому перемогу у нацвідборі.

Нагадаємо, цього року Україна вперше за 12 років пропустила участь в "Євробаченні". Причиною стали фінансові та політичні труднощі.

Як відомо, 23-го травня у Відні відбувся фінал "Євробачення-2015". Цього разу перемогу здобув представник Швеції Монс Зелмерлев, росіянка Поліна Гагаріна стала другою.

Фото eurovision.tv

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів