"Євробачення-2015": Дострокова перемога Швеції і друге місце Росії. ФОТО. ВІДЕО

24 травня 2015, 07:39

Переможцем пісенного конкурсу "Євробачення-2015" став представник Швеції Монс Зелмерлев. Співачка від Росії Поліна Гагаріна посіла друге місце.

Фінал 60-го, ювілейного музичного дійства відбувся 23-го травня у Відні. У ньому взяло участь 27 країн: Вірменія, Албанія, Румунія, Росія, Угорщина, Греція, Естонія, Грузія, Сербія, Бельгія, Польща, Словенія, Литва, Швеція, Норвегія, Кіпр, Азербайджан, Латвія, Ізраїль, Чорногорія, Австрія, Великобританія, Німеччина, Іспанія, Франція, Італія і Австралія.

Беззаперечну перемогу і найбільшу кількість балів - 365 - цьогоріч здобув фаворит букмекерів, представник Швеції Монс Зелмерлев з піснею "Heroes".

Швеція перемогла на ювілейному "Євробаченні". Фото Сергія Ільїна

Співачка від Росії Поліна Гагаріна з піснею "A Million Voices" та номером, за який її звинуватили у плагіаті, посіла друге місце. Загалом росіянка набрала 303 бали.


Третє місце дісталося італійському тріо "Il Volo" з композицією "Grande Amore". Представники Італії отримали 292 бали.

До слова, ім'я цьогорічного переможця стало відоме ще до завершення голосування: коли швецький артист набрав 328 балів, то йому присудили дострокову перемогу. Адже інші конкурсанти вже ніяк не змогли б наздогнати Зелмерлева за кількістю балів.

Швеція радіє перемозі. Фото Сергія Ільїна

Нагадаємо, Україна відмовилася брати участь у "Євробаченні-2015".

ДИВІТЬСЯ ВИСТУП ПЕРЕМОЖЦЯ:

ВИСТУП Росії:

ВИСТУП Італії:

Фото з сайту "Євробачення", відео YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів