Репер Серьога покинув дружину

20 листопада 2015, 16:43

Репер Серьога, за паспортом Сергій Пархоменко, оновив свій сценічний образ і більше не живе з дружиною Поліною.

Пара, яка має двох спільних синів, тепер мешкає в різних містах: артист - у Москві, а жінка - в Києві.

Про це сам репер розповів в інтерв'ю "Теленеделе", яке цитують "Дни.ру".

"Мені складно контролювати гнів, і це справжня проблема. Мої стосунки з жінками складалися б краще, якби я був не таким прямим і різким. І в цьому сенсі чесно, по-справжньому заздрю ​​підкаблучникам!" - заявив Сергій, який накачав сталеві м'язи, а віднедавна кличе себе тепер Поліграф ШарікOFF.


Серьога змінився і став одинаком у Москві

"Іноді варто не помітити жіночу дурість, не відповісти на образливе слово, пробачити брак уваги і небажання зрозуміти тебе. Але у мене не виходить бути іншим. І, напевно, вже ніколи не вийде.Сподіваюся, що сини в цьому сенсі не в мене пішли", - додав він.

Можливо, саме через нестриманість Серьога розлучився з дружиною Поліною. Сам Серьога заявив, що стосунки не склалися через взаємні нерозуміння.

"Довго притиралися один до одного, намагалися якось ужитися, але потім зрозуміли, що ми різні люди, і тепер живемо не просто в різних будинках - в різних країнах. З дітьми я бачуся регулярно, але не так часто, як хотілося б. Їм комфортніше жити з мамою в Києві, а у мене все життя зараз в основному зосереджене в Москві", - пояснив репер.

Нагадаємо, минулого року Серьога написав віршованого листа президенту Росії Володимиру Путіну.

Фото з Instagram Серьоги


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів