Шепелєв і рідні Фріске поділили її спадок - ЗМІ

16 грудня 2015, 11:38

Через півроку після смерті російської співачки Жанни Фріске її рідні та цивільний чоловік Дмитро Шепелєв отримали змогу поділити спадок.

Про те, що артиста не залишила заповіту, було відомо давно. Тож лише зараз родина Жанни отримали офіційне право на володіння їй нерухомості, повідомляють "7 дней".

За даними видання, двокімнатна московська квартира в елітному будинку на Красній Пресні дісталася батькам Фріске, а пізніше буде передана її синові Платону.

Родичі співачки заздалегідь повідомили її шанувальникам, що нічого не змінюватимуть у цій квартирі і, можливо, в майбутньому перетворять її на музей.


Минуло вже півроку після смерті Жанни Фріске

А от заміський маєток Жанни, загальною площею 400 квадратних метрів, у спадок дістався Дмитру Шепелєву: незадовго до сумних події цивільне подружжя купило його разом.

Нагадаємо, 16-го червня цього року стало відомо про смерть Жанни Фріске. Співачка померла після кількарічної боротьби з раком мозку.

Після кончини Фріске між її рідними та коханим Дмитром Шепелєвим розпочалися сварки. А нещодавно батько Жанни разом з кількома молодиками напав на Шепелєва, який був разом з дворічним сином Платоном та охоронцем.

Фото "7 дней"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів