Чичеріна чкурнула до Сирії співати "про любов"

4 січня 2016, 10:03

Російська співачка Юлія Чичеріна, яка вже має медаль від бойовиків "ЛНР", вирішила підкорити нові висоти. Цього разу артистка поїхала розважати військових у Сирії.

Чичеріна виступила на базі "Хмеймім" перед російськими військовослужбовцями, пишуть "РИА Новости".

"Я приїхала підтримати воїнів. Я хотіла дуже сюди приїхати. Сирія - прекрасне місце, цікаве, практично колиска цивілізації", - заявила Юля.

За словами співачки, в Сирії вона хоче побажати російським військовослужбовцям, "щоб берегли себе і поверталися цілими і неушкодженими з перемогами". А на самій базі їй сподобалося.


"Тут круто, чистенько, мені подобається, добре", - прокоментувала Чичеріна.

Чичеріна побувала у військових у Сирії

Артистка виконала кілька своїх пісень, акомпануючи собі на укулеле, крім неї з музикантів був тільки гітарист.

"Я співаю всі свої прекрасні хіти і ще одну пісню про те, що на війні є місце для любові. Співаю просто прикольні пісні", - сказала Юля, пообіцявши приїхати ще.

Нагадаємо, Чичеріна неодноразово їздила у "ДНР" та "ЛНР", де охоче підтримувала бойвиків. Усі ці вояжі до тимчасово окупованих територій закінчилися для співачки тим, що вона отримала медаль "за високий моральний дух".

Як відомо, до Сирії збирається й співак Йосип Кобзон. Щоправда, чолов'яга погодиться заспівати там лише, якщо йому нададуть хорошу музичну апаратуру.

Фото Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів