Міхалок з "Brutto" зібралися на "Євробачення"

16 березня 2016, 17:04

Білоруський музикант Сергій Міхалок разом зі своїм гуртом "Brutto" хоче поїхати на "Євробачення" від Білорусі або України. Щоправда, хлопці налаштовані підкорити музичний конкурс аж у 2018-му році.

Про це Міхалок заявив у публічному чаті гурту, який цитує "Euroradio".

"До речі, готуємо номер на Євробачення, "Кімоно" називається. Кличуть від Албанії і Сан-Марино, але ми мріємо поїхати від Білорусі або України. Якщо нам дадуть зіграти концерти в Білорусі - ми подаємо заявку на Євро-2018. Ми зробимо номер світового рівня", - упевнений музикант.

Міхалок заявив про бажання з'їздити на "Євробачення"

"Зробимо інсталяцію по фільму "Сім самураїв" і хореографію по "Спецназу"! З розбиванням головою пінопластової цегли і пляшок з льодяників. Привеземо "Євробачення" в "Чижівка-Арену", - додав Міхалок.


Також колектив готує акустичну програму і новий повноцінний альбом.

"Ми зайняті "переосмисленням" пісень Ляпіса і перезаписом "Brutto" версій пісень"Рамонкі","12 мавп","Чайка","Біси" та інших. Готуємо акустику! І, природно, новий повноцінний альбом у начерках вже майже готовий. Пісні різними мовами світу - ми ж інтернаціоналісти", - зауважив лідер "Brutto".

Нагадаємо, навесні минулого року Сергій Міхалок отримав дозвіл на проживанн в Україні. А на Новий рік уперше заспівав українською.

Фото з Instagram "Brutto"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів