Андре Тан оголосив ім’я доньки та розповів про батьківство

27 березня 2016, 10:43

Дизайнер Андре Тан, який нещодавно став батьком, зізнався, що дочка перевернула його життя.

Враженнями від нової ролі чоловік поділився з Катериною Осадчею у програмі "Світське життя".

"Соня, саме так ми назвали доньку, повністю перевернула моє життя. Самі розумієте, коли у дітей починаються коліки і газики, і ти не знаєш, чим же ти їй можеш допомогти. Я знаю навколо свого будинку всі найближчі аптеки, тому що і вдень, і вночі мені потрібно було купляти ліки, спеціальні палички", - поділився новоспечений татко.

 Дочка Соня перевернула життя Андре Тана

Також дизайнер зізнався, що донечка більше схожа на маму.

"Більше схожа на Аліну, ну і хвала богові. Самі розумієте, ніс картоплею, кому таке потрібно. Для дівчаток це однозначно не прикраса. Одне можу сказати: я активно беру участь у вихованні доньки, тому що мені подобається це робити. Мені подобається міняти підгузки, мені подобається її купати", - розговорився Тан.

Під впливом від народження доньки дизайнер планує найближчим часом створити колекцію для вагітних жінок.

"Ну нема одягу для вагітних гарного та якісного. Переважно є якийсь ширвжиток. Якісь жахливі сукні "забудь про секс на три роки". А жінка під час вагітності дуже сексуальна. І хочеться, щоб вона була не в якихось мішках для танку, а в гарних сексуальних сукнях", - зауважив Тан.

Фото "Світське життя"

powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Фокус

Андре Тан одружився на Мальдівах

Андре Тан одружився зі старою знайомою Аліною, пошив їй сукню з мережива Dolce&Gabbana, а вона не дала йому купити обручки, як у Бреда Пітта
Останні матеріали
Більше матеріалів