ДіКапріо просять врятувати Красноярськ

30 березня 2016, 11:42

Жителі російського міста Красноярськ закликали голлівудського актора Леонардо ДіКапріо врятувати місто від екологічної катастрофи.

А до оскароносної зірки пропонують долучитися ще й князеві Монако Альберту ІІ та генеральному секретарю ООН Пан Гі Муну.

Відповідну петицію-заклик опубліковано на "Change.org", пише "Газета.ру".

За словами активістів, "екологічна обстановка в Красноярську протягом багатьох років є приводом для занепокоєнь з боку його жителів".


ДіКапріо десь рятує слонів, а на нього чекають в Красноярську

"Протягом останніх кількох років Красноярськ стабільно входить в топ антирейтингів міст Росії з найбільш забрудненим повітрям", - йдеться в тексті петиції.

Відзначається, що така екологічна ситуація відбивається на здоров'ї жителів міста: перевищення концентрації шкідливих речовин призводять до захворювань крові і печінки, зростання дитячої смертності та виникнення онкологічних захворювань.

Тож активісти закликають міжнародне співтовариство, зокрема Всесвітню організацію охорони здоров'я, комісію ООН з навколишнього середовища, "Greenpeace", Всесвітній фонд дикої природи, представництво генсека ООН Пан Гі Муна, фонди князя Монако Альбера II і Леонардо ДіКапріо звернути увагу на поточну екологічну ситуацію в Красноярську.

Нагадаємо, нещодавно ДіКапріо прославив Якутію: актор показав у своєму Instagram "народний Оскар" від якутів.

Фото з Instagram Леонардо ДіКапріо

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів