Маріон Котійяр оголосила про вагітність

22 вересня 2016, 09:45

Оскароносна французька акторка Маріон Котійяр повідомила про свою вагітність. У 40-річної зірки буде другий малюк від чоловіка Гайома Кане.

Маріон написала про це в Instagram, а заразом прокоментувала звістку про розлучення Анджеліни Джолі з Бредом Піттом.

"Це буде перша та єдина моя реакція на сенсаційну новину, котра з'явилася 24 години тому, і в яку мене було втягнуто", - зазначила Котійяр.

Актриса підкреслила, що зазвичай вона такі речі не коментує та близько до серця їх не сприймає. Проте зараз, коли історія про те, що вона буцімто має відношення до розлучення Пітта і Джолі, розкручується та зачіпає її любих людей, Маріон доведеться це сказати.


"По-перше, багато років тому я зустріла чоловіка мого життя, батька нашого сина та малюка, якого ми чекаємо. Він – моя любов, мій найкращий друг, єдиний, хто мені потрібен", - поділилася Котійяр.

Зірка побажала "швидкого одужання" медіа та хейтерам, котрі не забарилися з судженнями щодо неї.

"І нарешті, я щиро бажаю Анджеліні та Бреду, яких я глибоко шаную, знайти спокій у цей бурхливий момент. Із усією моєю любов'ю, Маріон", - закінчила акторка.

Нагадаємо, первісток Котійяр і Кане, хлопчик Марсель народився в 2011-му році.

Як відомо, Бред Пітт і Маріон Котійяр разом знялися у фільмі "Союзники". Поголос про те, що "хімія" між акторами поширилася за межі знімального майданчика, пішов незадовго до того, як Пітт і Джолі ошелешили світ новиною про своє розлучення.

Фото з Instagram Котійяр

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів