Депардьє став Сталіним. ФОТО

14 листопада 2016, 13:09

Французький актор з російським громадянством Жерар Депардьє завершив зйомки у фільмі про Сталіна. Скандальному артисту, звісно, дісталася роль вождя. А режисером стала актриса Фані Ардан.

Про завершення роботи над картиною "Диван Сталіна" повідомляє "ТАСС" з посиланням на "Journal du Dimanche".

"Я виконую роль вождя, образ якого дуже далекий від того, як його зазвичай подають у книгах. У фільмі він усвідомлює, що не тільки інші його бояться, але і сам він починає себе побоюватися", - сказав Депардьє.

Депардьє перевтілився в Сталіна

"На мій погляд, Фанні Ардан як режисер створила якийсь фільм-оперу: в ньому з самого початку береться дуже висока нота, яка витримується до самого кінця", - додав він.


В основу фільму покладено роман французького письменника Жана-Даніеля Бальтасата "Диван Сталіна".

Коханку жінку радянського вождя Лідію зіграла відома французька актриса Еммануель Сеньє, дружина режисера Романа Поланскі.

З Жерара вийшов досить "відгодований" вождь

"Я хотіла створити фільм про абсолютну владу, який одночасно розповідав би і про відносини влади з мистецтвом - досить згадати в цьому зв'язку про Анну Ахматову і Йосипа Мандельштама. Вважаю, що єдиний актор, який міг зіграти такого персонажа як Сталін - це Депардьє. Стрічка була спеціально побудована під нього", - заявила Ардан.

До слова, за свою роль Жерар грошей не отримав. Про що його попередили завчасно, бо стрічка малобюджетна.

А гонорару за роль Депардьє не дали

Цікаво, що більшість костюмів для зйомок надала кіностудія "Мосфільм". А от для того, щоб зшити Депардьє мундир, Фанні Ардан і костюмер стрічки португалка Маріа Далушо спеціально приїжджали до Москви і вивчали справжній мундир Сталіна. У дизайні була зроблена поправка на габарити Депардьє.

Очікується, що фільм "Диван Сталіна" вийде на екрани вже в січні 2017-го.

Нагадаємо, про те, що Депардьє зіграє Сталіна стало відомо ще наприкінці 2015-го року.

Фото "THR.ru"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів