Віторган показав перші кадри щасливої Собчак з сином. ВІДЕО

23 листопада 2016, 10:05

Чоловік російської телеведучої Ксенії Собчак, актор Максим Віторган опублікував перші кадри новоспеченої матусі з малюком.

Коханий породіллі в Instagram показав відео моменту, коли забирав дружину й новонародженого сина з пологового будинку.

Щаслива Собчак з сином на руках. Щоправда, чомусь малюк в автомобілі не в автокріслі. Може, лише поки машина стоїт?

Як з'ясувалося, раніше оприлюднена російськими ЗМІ інформація про виписку Собчак - фейк. Насправді ж Віторган забрав Ксюшу з немовлям на добу пізніше, ніж про це написали журналісти.

А, судячи з відео, були й повітряні кульки, й пісні, і щаслива Собчак з первістком.


Я тут прочитал фейковый репортаж говноиздания Life о выписке Ксении из роддома ( репортаж вышел за сутки до того,как она реально состоялась) и хочу сказать огромное спасибо всем работникам Лапино: и сёстрам, и врачам, и охране! Никаких сомнений в профессиональной состоятельности врачей и акушерок у меня не было и быть не могло. Двое моих старших детей так же рождались под наблюдением Марка Аркадьевича Курцера и его команды. Так что, я знал , что все будет по высшему разряду. А вот то, что НИКТО из сотрудников клиники, несмотря на прессинг, которому они подвергались в эти дни, несмотря на дежурившие вокруг клиники машины с папарацци, несмотря на неоднократные попытки проникновения под видом людей/зверей/подручных предметов - не сдали нас , не продались и не слили никакой информации или тем более фото-явилось для меня большим человеческим открытием. Для нас было очень важно защитить этот момент нашей жизни от навязчивого любопытства и построенного на нем бизнеса. Мы тронуты вашим участием, ответственностью и профессионализмом. Спасибо вам от всей души! Вы настоящие люди!

Видео опубликовано Максим Виторган (@mvitorgan) Ноя 22 2016 в 8:07 PST

Сам Віторган, для якого ця дитина вже третя, подякував співробітникам перинатального центру. Зокрема, за те, що ті не дозволили нікому втрутитися в особисте життя його та Ксюші - не підпустили жодного фотографа до палати зіркової породіллі.

Нагадаємо, Ксенія Собчак народила первістка 18-го листопада. Малюк з'явився на світ під пильним наглядом Віторгана та бабусі Людмили Нарусової.

Відео Instagram, скріншоти з відео

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів