У мережі "діагностували" аутизм у сина Трампа, мати погрожує судом

29 листопада 2016, 10:10

Молодший син новообраного президента США Дональда Трампа, 10-річний Беррон опинився в центрі жвавих дискусій у соціальних мережах.

Припущення щодо того, що хлопчик страждає на аутизм, змусили його матір, Меланію Трамп звернутися до юристів.

Перша леді пригрозила судом відеоблогерові Джеймсу Хантеру, котрий виклав на YouTube ролик, у якому зібрані моменти незвичної поведінки Беррона, а також висловлювання його батька, котрі можуть вказувати те, що перша родина Америки особисто стикнулася з цим лихом.

Про це пише "US Magazine".


Хантер наводить кілька прикладів поведінки, схожої на поведінку людини з розладом аутичного спектру. Зокрема це те, як Беррон плескає в долоні під час виступів свого батька: його руки насправді не торкаються одна одної. Під час ходи хлопчик злегка погойдується з боку в бік, а також характерно совається, коли сидить.

Під час публічних заходів Беррон уникає доторків інших людей. Було й таке, що він під прицілом камер стріпонувся, скидаючи руки власного батька, коли Дональд узяв його за плечі.

10-річний Беррон - єдина спільна дитина Дональда і Меланії

Як підкреслює Хантер, якому юристи Трамп пригрозили судом, його відеоролик не мав на меті висміяти чи образити хлопчика та його батьків. Навпаки, ролик має тег "припиніть цькування" та закликає людей перестати кепкувати з дитини, чия дивна поведінка насправді пояснюється хворобою.

Деякі інтернет-користувачі взялися обзивати хлопчика нечемою, але знайшлися люди, котрі стали на його захист, вказавши, що їхні рідні, котрі хворіють на аутизм, поводяться так само, і в цьому немає їхньої провини. Також у соцмережах є коментарі тих, хто сам живе з розладом аутичного спектру та впізнає в Берроні себе.

Окремої уваги заслуговує ставлення Дональда Трампа до щеплень та їхнього імовірного зв’язку з аутизмом.

Так під час дебатів політик якось сказав, що "на власні очі" бачив, як прекрасна здорова дитина після щеплення "кінською дозою" вакцини перетворювалася на аутиста.

Трамп підкреслював, що він повністю за вакцинацію, але наполягав на тім, що потрібні серйозніші дослідження на цю тему та, можливо, зміна календаря щеплень, оскільки нині йдеться вже про справжню епідемію аутизму, що вийшла з-під контролю.

Говорив він про це й у Twitter.

"Здорова маленька дитина потрапляє до лікаря, їй роблять великий укол із багатьма вакцинами, вона погано почувається та змінюється - аутизм. Таких випадків багато!" - писав Трамп.

Сама ж Меланія в інтерв’ю свого часу згадувала, що син може годинами гратися сам, любить, коли його кімната "чиста і біла".

Також варто врахувати, що Трампу на момент народження молодшого сина було 60, а це, на жаль, збільшує шанси на розвиток у дитини таких розладів.

Поведінка меншого сина Трампа на людях неодноразово дивувала глядачів

Серед тих, хто поширив відео Хантера, була відома американська телеведуча Розі О'Доннел. Її прийомній доньці, 3-річній Дакоті не так давно поставили діагноз "високофункціональний аутизм".

"Беррон Трамп – аутист? Якщо це так, то це прекрасна нагода привернути увагу до епідемії аутизму", - написала днями Розі в своєму Twitter.

Як повідомив відеоблогер, на вимогу юристів Меланії Трамп йому довелося видалити своє відео упродовж 24 годин та офіційно перепросити першу леді та її сина.

Нагадаємо, ходять чутки, що Меланія Трамп не збирається переїжджати з чоловіком до Білого дому. Вона вирішила поки лишитися з Берроном в Нью-Йорку, щоби не травмувати сина такими різкими змінами в житті.

Фото з Twitter Меланії та Дональда Трампів

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів