Білан розповів, чим насправді хворіє

16 березня 2017, 14:24

Російський співак Діма Білан нарешті розказав, на що він хворий.

Виявляється, в артиста серйозні проблеми зі спиною - в нього діагностували п'ять міжхребцевих гриж. Дійшло до того, що Діма не міг самостійно відкривати гаманець, застібати кнопки на одязі, бо німіли пальці.

Про це Білан розповів "Комсомольской правде".

"Я звернувся до медиків, тому що у мене німіли пальці. Я навіть не міг самостійно відкрити гаманець, застібати блискавки, кнопки на куртці", - заявив співак.


Голомозий Білан відклав операцію на спині

"Коли приїхав на МРТ, мене насилу поклали на кушетку, тому що болі були пекельні. Щоб полегшити біль, мені підкладали якісь подушки під голову. А там треба було близько години лежати без руху. Я витерпів насилу, тому що мені не зробили знеболювальне, думали, так пройде", - додав він.

Наразі Діма запевняє, що йому вже краще й він зібрався у відпустку. А вже після займеться здоров'ям.

Та продюсер артиста Яна Рудковська не в захваті від того, що той відклав лікування. А саме переніс операцію на потім.

"Діму виписали з клініки, він поїхав у відпустку до кінця березня. Він переніс операцію, хоча ми з Женею (Плющенко) радили не відкладати лікування", - зауважила Рудковська.

Нагадаємо, нещодавно Білан засмутив прихильників тим, що не приїхав на вручення чергової премії. Тоді співак повідомив, що захворів.

А потім Діма узагалі здивував поголеною налисо головою. Після таких змін на голові в Білана йому почали приписувати рак.

Фото Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів