У Києві пройде театралізований фестиваль за участі колективів Олени Коляденко

18 травня 2017, 14:20

Театральне мистецтво змінює напрям, а в даному випадку – і погляд на саме мистецтво. У Києві знову пройде безпрецедентний фестиваль театралізованих шоу – Kyiv SHOW STREAM.

У Києві знову представлять унікальну концепцію театралізованих шоу – Kyiv SHOW STREAM, який буде включати в себе театральну, хореографічну, музичну та циркову складові. Це перший в Україні фестиваль подібних шоу, який вже у друге збере довкола себе акторів, режисерів, сценаристів, операторів та інших фахівців зі сфери шоу-бізнесу, і протягом цілого місяця буде презентувати різноманітну культурну програму.

Головною метою проекту є привернення уваги українського глядача до сучасного європейського мистецтва і театральних шоу.

Фестиваль проходитиме в червні, де на гостей чекають два різнопланових шоу: Freedom Ballet з танцювально-театралізованим шоу "Шкаф" та Freedom-Jazz з новим музично-театралізованим шоу "Chica Boom".


Організатором Kyiv SHOW STREAM виступає Art of Artistic GmbH – німецьке артистичне і продюсерське агентство, яке є офіційним партнером Cirque Du Soleil та Franco Dragone.

"Після багаторічного продюсування українських артистів на світовому ринку, я побачив ще й потенціал в креативних людях, які працюють над створенням повноцінних образів і шоу-номерів для цих артистів. Але через те що в Києві, та і в країні в цілому, ще й досі не достатньо розвинена шоу-індустрія, це наштовхнуло мене на думку реалізувати накопичений мною досвід роботи в Європі, Америці та інших країнах, і розвинути цей ринок в Україні на професійному рівні. Моя мета – привчити людей ходити на шоу, як, наприклад, в кіно або до театру, де ціни будуть доступними для всіх. Формування шоу-індустрії в Україні стане ще одним витком у розвитку культурного життя країни", – поділився своїми думками співорганізатор Kyiv SHOW STREAM, директор Art of Artistic GmbH – Артем Бадалян.

Квитки:

Freedom-Ballet "ШКАФ": http://parter.ua/ua/calendar/2017-06-13/shkf_tantsiuvalnyi_spektakl_za_uchastiu_freedom_ballet.html

Freedom-Jazz "Chica Boom": http://parter.ua/ua/event/concert-hall/caribbean_club/freedom-jazz.html

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів