Достроково звільнений із тюрми син Дугласа провалив тест на наркотики

22 червня 2017, 11:55

Старший син американського актора Майкла Дугласа, 38-річний Камерон, який достроково вийшов із в’язниці в липні 2016-го, не пройшов перевірку на наркотики.

В організмі чоловіка виявили сліди марихуани. Причому Камерона, який провів за ґратами сім років, підловили на спроби підсунути лабораторії не свій аналіз сечі.

Про це інспектори з нагляду за достроково звільненими доповіли судові, пишуть New York Post та NY Daily News.

Невже син Дугласа взявся за старе?

Цей інцидент стався у квітні. Камерон та його адвокат обіцяють, що більше таке не повториться.


"У мене є так багато речей, заради яких варто жити. Багато цілей та прагнень, які, я гадаю, я більш ніж здатний досягти. Гадаю, ось що я хочу вам сказати – відколи я повернувся, я дуже стараюся, і те, що я оступився – невдача, але я бачу, що цього більше не станеться", - запевнив Дуглас-молодший на судовому слуханні.

Камерон із сестричкою Керіс

На бік Камерона стали й його інспектори, запевнивши суддю, що такі "відкати назад" – це частина процесу одужання. Суд вирішив поки що не карати Дугласа за порушення умов дострокового звыльнення, але наказав йому більш регулярно проходити перевірки на наркотики.

Як відомо, в 2010-му році Камерона засудили до 5 років позбавлення волі за торгівлю кокаїном та метамфетаміном. А після того, як у камері молодика виявили наркотики, йому додали ще 4 роки.

Фото з Instagram Дугласа

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів