Тейлор Свіфт розповіла в суді, як її мацали за дупу

11 серпня 2017, 14:26

Американська співачка Тейлор Свіфт виступила в суді в справі про наклеп, у якому її звинувачує діджей Девід Мюллер.

Артистка перед присяжними засвідчила, що її звинувачення не безпідставні, і що чолов’яга дійсно вхопив її за сідницю в 2013-му.

Фото- та відеозйомка в судовій залі були заборонені, відтак USA Today та Buzzfeed наводять замальовки та розповіді присутніх.

Виступ Тейлор, якій ставили запитання адвокати, тривав понад годину. Співачка трималася рішучо, не соромилася вживати слово "дупа" та навіть жартувала.


Свіфт засвідчила, що коли вони з Мюллером позували для групового фото, діджей припідняв ззаду її сукню та взявся за її голу сідницю. Те, що Девід припідняв край її сукні, бачив охоронець Свіфт. Але саме мацання можна було б побачити лише знизу.

"А там ми нікого не розмістили", - зазначила Тейлор, викликавши сміх у залі.

Тейлор Свіфт дала свідчення в суді

"Це було однозначне мацання. Дуже довге мацання… Він продовжував триматися за мою голу сідницю, а я відхилялася від нього", - повідомила артистка.

Саме в цей час і був зроблений той знімок.

"Він (Мюллер) саме перебував у процесі мацання мене за дупу, так", - наголосила Свіфт.

Адвокат Мюллера запитав співачку, що вона відчула, коли взнала, що того звільнили.

"Я не дозволю вам чи вашому клієнтові змусити мене почуватися так, ніби я в цьому якимсь чином винна, бо це не так", - відрізала Тейлор.

Нагадаємо, Свіфт намагається відсудити в свого кривдника 1 долар. Принциповим для неї є показати, що хапання жінки без дозволу за інтимні частини тіла – це напад.

Що ж до Мюллера, він хоче довести, що не чіпав Свіфт, і здерти з зірки 3 мільйони доларів.

Фото з Instagram Свіфт


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів