Меріл Стріп розповіла про пережите нею насильство

17 листопада 2017, 16:36

Американська акторка Меріл Стріп шокувала розповіддю про два страшні випадки в своєму житті, коли вона стала жертвою фізичного насильства.

Вони вплинули на неї "на клітинному рівні", зізналася 68-річна зірка, виступаючи на церемонії International Press Freedom Awards Комітету захисту журналістів у Нью-Йорку.

Її промову цитують The Daily Mail та Contact Music.

"Я дещо знаю про справжній жах – у моєму житті було два випадки, коли мені загрожувало, і коли я зазнавала справжнього фізичного насильства, я засвоїла дещо таке про життя, чого б інакше не знала, і мені пощастило, що мої інстинкти зіслужили мені хорошу службу", - сказала Стріп.


"Під час одного з цих випадків я прикинулася мертвою і чекала, доки не припиняться удари…", - поділилася вона.

Меріл Стріп виступила на церемонії нагородження журналістів

Інший випадок, коли Меріл стикнулася з фізичним насильством – це коли вона стала свідком того, як кривдять іншу людину, і не змогла лишатися осторонь.

"…Я просто оскаженіла і кинулася на того чоловіка. Спитайте Шер – вона там була. І той розбишака втік, то було диво", - розповіла актриса.

Як зазначає видання, про цей інцидент колись розказувала й Шер. Із її слів, вони зі Стріп тоді врятували дівчину від "величезного грабіжника".

На думку Меріл Стріп, хоча жінки, зокрема журналістки, є вразливішими за чоловіків, зате вони чутливіші до небезпеки, "гіпер-насторожені".

До слова, речник акторки прокоментував давній епізод між нею і Дастіном Хоффманом, про який Стріп колись розповідала. Під час знайомства, представившись, він поклав їй руку на груди. Представник Меріл запевнив: Хоффман її давно перепросив, і вона вибачення прийняла.

Нагадаємо, 80-річний Хоффман нещодавно став одним із голлівудських зірок, обвинувачених у домаганнях.

Фото з Twitter

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів