Анджеліна Джолі закрутила роман із камбоджійським репером - ЗМІ

15 січня 2018, 17:01

Подейкують, через понад рік після свого розриву з Бредом Піттом голлівудська актриса Анджеліна Джолі нарешті змогла впустити в своє життя нового чоловіка.

Цим щасливцем став 38-річний камбоджійський репер, такий собі praCh Ly. Більше того, він посів місце батька у житті старшого прийомного сина Енджі, 15-річного Меддокса.

Про це розповіли джерела Radar Online.

Познайомила Анджеліну з praCh Ly її подруга, письменниця Лун Ун. Чоловік народився в концентраційному таборі за часів правління "Червоних кхмерів". Згодом його батьки змогли перебратися до США й оселилися в Лонг-Біч.


Ось це буцімто й є новий таємничий бойфренд Джолі

Відтак у репера та актриси одразу знайшлося багато спільних тем. Він помагає Енджі краще пізнати культуру його батьківщини, проводить для неї екскурсії Камбоджа-таун у Лонг-Біч. Зокрема вони побували в місцевому буддистському храмі та магазинах. Пара неодноразово з'являлася разом на різних заходах, організованих камбоджійською діаспорою в Америці.

"Вона (Джолі) вже давно не мала такого щасливого вигляду - з часів розриву з Бредом понад рік тому", - зазначило джерело.

"РraCh узяв Меддокса під своє крило, і Анджеліна через це дуже щаслива", - додав інформатор.

Як відомо, Меддокс народився в Камбоджі. Джолі всиновила його зовсім маленьким, причому торік спливла інформація, що деякі документи по хлопчикові було підроблено.

Прінтскрін з Radar Online

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів