Мемуари Тіни Тернер: інсульт, рак і пересадка нирки від кохання її життя

8 жовтня 2018, 10:59

Американська королева рок-н-ролу, володарка восьми "Греммі" Тіна Тернер випустила книгу спогадів. У ній вона розказала, як зустріла та полюбила свого нинішнього чоловіка, молодшого за неї майже на 20 років продюсера Ервіна Баха.

А ще 78-річна співачка повідала, які тяжкі випробування вона пройшла в останні роки, як планувала піти на евтаназію, і як її життя своєю величезною жертвою урятував її коханий.

Фрагмент мемуарів Тіни наводить The Daily Mail.

Зі слів Тернер, після її розлучення з першим чоловіком у 1978-му році в неї було небагато бойфрендів. Вона ніколи не була "з тих жінок, яким, хай там що, потрібен секс".


У 1985-му її життя змінилося назавжди, щойно вона побачила Ервіна.

Тіна Тернер випустила книгу спогадів

"Моє серце зненацька почало калатати "бум, бум, бум", заглушивши всі інші звуки. Мої руки стали холодні мов лід. Ось що таке кохання з першого погляду, подумала я. Боже мій, я не готова до цього", - пригадала Тіна.

Співачка наважилася на перший крок і через кілька зустрічей сама запропонувала новому знайомому зайнятися коханням. Вона сама себе не впізнавала.

"Я не шукала собі нового чоловіка, я просто хотіла, щоби мене любили. У дитинстві - ніколи не любили. В попередніх стосунках - ніколи не любили. Все моє життя - ніколи по-справжньому не любили. Понад усе мені потрібно було відчувати, що Ервін кохає мене. І він кохав. Дійсно кохав", - поділилася Тернер.

Лише через 27 років стосунків, лише на другу пропозицію руки та серця Баха співачка відповіла "так". А через три місяці після їхнього розкішного весілля в Цюриху почалося пекло.

"Одного звичайного ранку в жовтні 2013-го року, лише через три місяці після нашого прекрасного весілля я прокинулася і відчула, ніби блискавка вдарила мені в голову та праву ногу. Я спробувала щось сказати, але не могла видобути з себе ні слова. У мене стався інсульт", - розказала артистка.

Зірка розказала про своє велике кохання, і про те, як зазирала в лице смерті

Тіна наново вчилася ходити та говорити, її погано слухалася права рука. Ще гірше їй було в психологічному плані. Тим часом високий тиск, від якого стала страждати Тернер, завдавав великої шкоди її ниркам. Тернер звернулася до гомеопатії, яка помогла їй подолати туберкульоз у 1969-му. Але на цей раз, припускає артистка, через її вік, це її "дурне" рішення катастрофічно погіршило ситуацію. А згодом Тернер почула ще один страшний діагноз.

"У мене діагностували ранню стадію раку кишечника - карциному та кілька злоякісних поліпів. Очікуючи на операцію, я плакала до Ервіна: "Ти жалкуєш, що одружився зі старою жінкою?", - поділилася співачка.

Хірурги видалили Тіні частину кишечника, але спалах надії змінився розпачем: її нирки помирали. Перед артисткою стояв вибір: пожиттєвий діаліз або трансплантація нирки. Враховуючи, що їй на той момент було 75 років, шанси опинитися вгорі списку очікування на донорський орган були мізерні.

Бути довіку "прикутою до машини" Тернер категорично не бажала. Однією з переваг того, що вона мешкає в Швейцарії, зазначила зірка, є те, що в цій країні легалізована евтаназія. Вона зв'язалася з організацією, яка помогла би їй гідно піти з життя. А Ервін відмовився відпускати свою кохану. Він віддав їй свою нирку.

Чоловік Тернер урятував її життя

"Любий, ти такий молодий. Не роби цього, не роби, не занапащуй своє життя. Подумай про своє майбутнє", - я благала. Але Ервін прийняв рішення: "Моє майбутнє - це наше майбутнє", - сказав він", - пригадала співачка.

У квітні 2017-го року Тіна Тернер отримала від Ервіна Баха найцінніший дарунок: життя. Обидві операції минули успішно.

"Найкраща мить була, коли Ервін вкотився на інвалідному візку в мою палату. Якимось чином йому вдалося виглядати гарним, навіть красивим, і він привітав мене енергійним: "Привіт, дорогенька!" Мене переповнювали емоції - щастя, полегшення, що ми це пережили", - написала Тернер.

Через тиждень артистку виписали з лікарні, її чоловіка - ще раніше. Тіло Тіни намагається відторгнути донорський орган, тож вона постійно приймає імуносупресори. Вона дуже рада, що жива.

Як відомо, цього літа Тіну Тернер спіткало ще одне страшне випробування. Її старший син скоїв самогубство в віці 59 років. На останньому фото артистка прощається з ним, розвіявши попіл коло узбережжя Каліфорнії.

Фото з Instagram Тернер

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів