"Оскар" змінить ведучого церемонії через гомофобський скандал

7 грудня 2018, 12:25

Американський комік Кевін Гарт, який мав вести 91-шу церемонію "Оскар" у лютому, відмовився від цієї почесної ролі. Цьому передував гучний скандал - 39-річній зірці пригадали його давні гомофобські твіти та образливі висловлювання, які він дозволяв собі у стендап-виступах.

Як пише Variety, у своєму Instagram Гарт виклав кілька відеозвернень на цю тему. Він заявив, що на нього тиснуть, вимагаючи публічних вибачень.

Кевін Гарт мав вести церемонію "Оскар". Але щось пішло не так 

"Моя команда дзвонить мені: "Боже мій, Кевіне, всі засмучені через твіти, які ти писав багато років тому..." Людоньки, мені майже 40. Якщо ви не вірите в те, що люди змінюються, дорослішають, розвиваються з віком, тоді я не знаю, що вам сказати. Якщо вам кортить тримати людей у такій позиції, де вони завжди мусять виправдовуватися за своє минуле, то я не з таких, чуваки", - сказав Гарт.

Як повідомив актор, Американська кіноакадемія висунула йому ультиматум: або він вибачається, або вони шукатимуть іншого ведучого.

Кевін наголосив, що не вибачатиметься, бо тема його гострих висловлювань уже неодноразово піднімалася, він їх уже коментував і вже визнавав, що був неправий. Відтак більше він повертатися до цієї теми не вважає за потрібне.

Утім через кілька годин у своєму Twitter актор повідомив, що не вестиме "Оскар". І таки приніс офіційні вибачення.

"Я вирішив відмовитися від ролі ведучого цьогорічного "Оскара"... тому, що не бажаю відволікати на себе увагу в цей вечір, присвячений багатьом талановитим артистам. Я щиро вибачаюся перед ЛГБТ-спільнотою за нетактовні висловлювання в минулому", - написав актор.

Як відомо, минулий рік для Кевіна Гарта теж  не минув без скандалу. Зірка попався на тому, що зраджував вагітну дружину, та став мішенню для шантажу.

Фото з Instagram Гарта 


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів