Шокуючий фільм про "педофіла" Джексона його представники назвали посмертним убивством

28 січня 2019, 12:10

На американському кінофестивалі Sundance було представлено чотиригодинний документальний фільм "Залишаючи Неверленд", героями якого стали колишні хлопчаки, "маленькі друзі" покійного співака Майкла Джексона.

Вони поділилися шокуючими подробицями своїх взаємин із артистом, укотре звинувативши його в педофілії.

Як пише The Daily Mail, критики вже назвали стрічку "фільмом жахів". Майкл постає в ній "м'яким хижаком", монстром, який калічив дитячі життя.

У США вийшов документальний фільм про "педофіла" Джексона

Картину знято за інтерв'ю Уейда Робсона та Джеймса Сейфчака, колишніх маленьких протеже Джексона. Із моторошними деталями вони оповідають, як співак нагороджував хлопчиків за секс коштовностями, як вчив ненавидіти їхніх бітьків, і як замінював молодшими фаворитами, коли попередні жертви підростали.


Робсон та Сейчак стверджують: розбещення та зґвалтування тривали з їхніх 7 років до 14.

На резонансний фільм, котрий згодом транслюватимуть на каналі HBO, уже відреагували офіційні представники спадку Майкла Джексона.

Майкл Джексон та Уейд Робсон

"Залишаючи Неверленд" - це не документальне кіно, це таблоїдне вбивство Майкла Джексона, за життя, а тепер посмертно. Фільм бере бездоказові звинувачення в тому, що, ймовірно, трапилося 20 років тому, і подає як факти", - наголосили в Michael Jackson's Еstate.

Зазначається, що творці фільму обмежилися інтерв'ю з імовірними жертвами та їхніми рідними, не побажавши поспілкуватися з іншими людьми з близького оточення Майкла, які запевнили би, що він ніколи не шкодив дітям.

Представники покійного артиста також наголосили, що самі Робсон та Сейфчак під час судового процесу проти Джексона в 2005-му році виступили на його захист та під присягою засвідчили, що він нічого їм не заподіяв. Більше того, Уейдова родина "користувалася добротою, щедрістю та кар'єрною підтримкою" Джексона до самої смерті артиста. А ідея звинуватити його в розбещенні виникла в Робсона після того, як йому відмовили у ролі в шоу Cirque du Soleil, присвяченому поп-королю.

Поп-король та Джеймс Сейфчак

Сейфчака та Робсона Michael Jackson's Еstate називає "клятвопорушниками" та підкреслює, що за життя артиста його невинуватість була доведена в суді.

Нагадаємо, адвокат Уейда свого часу пояснював те, чому його клієнт спочатку захищав Майкла Джексона, а після смерті зірки кардинально змінив свою позицію. З його слів, усвідомити, що він - справді жертва розбещення, Робсону помогла психотерапія.

Як відомо, одним із "маленьких друзів" Джексона був актор Маколей Калкін, зірка "Сам удома". У нещодавньому інтерв'ю він заявив, що співак не був у нього закоханий та ніколи не поводився з ним якось неправильно.

Фото з Instagram, з сайту The Daily Mail


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів