Новий плагіат-скандал: Lady Gaga грозить суд за три акорди в її пісні “Shallow”. АУДІО

П'ятниця, 9 серпня 2019, 16:36

Американській співачці Lady Gaga погрожують судом. Музикант на ім'я Стів Ронсен заявляє, що в її мегахіті "Shallow" є три акорди, вкрадені з його пісні, що має назву "Almost".

Артист та його адвокат для початку запропонували вирішити суперечку миром і згодні, так тому й бути, на "мільйони й мільйони" доларів компенсації.

У Lady Gaga на це приставати категорично не хочуть, пише Page Six.

 
Цікаво, чи дійде таки ця справа до суду

Представники співачки кажуть, що послідовність акордів, на яку заявляє свої права Ронсен, присутня в дуже багатьох піснях ще з попередніх століть. Зокрема, окрім "Shallow", є вона у композиції "Dust In The Wind" гурту Kansas.

"Містер Ронсен та його адвокат намагаються заробити легкі гроші на успішній артистці. Це неправильно та ганебно", - наголосив адвокат Lady Gaga Орін Снайдер.

Він запевнив, що в разі, якщо Ронсен таки дійде до суду, співачка "рішучо боротиметься і переможе".

Представники Ронсена, у свою чергу, кажуть, що їхню правоту підтверджує висновок шанованого професора-музикознавця, який вони вже надали представникам Lady Gaga. 

Як відомо, "Shallow", саундтрек до фільму "Народження зірки", виконали Lady Gaga та Бредлі Купер. Пісня здобула "Оскар", а також "Золотий глобус"  та дві статуетки "Греммі".

ПОСЛУХАЙТЕ ОБИДВІ КОМПОЗИЦІЇ:

Шанси Стіва Ронсена на перемогу в цій суперечці могли би здатися комусь сміховинними, якби не нещодавній прецедент. Нагадаємо, автор і виконавець християнського репу відсудив 2,78 мільйона доларів у Кеті Перрі та продюсерської компанії. Артист витратив на це п'ять років, але довів, що у хіті "Dark Horse" є фрагмент із його композиції.

Відео з YouTube, фото з Instagram Lady Gaga 

powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів