sweet.tv створює Hollywood в Україні

PROMOTED
11 листопада 2020, 16:45

Національний онлайн-кінотеатр sweet.tv відкриває власний Фонд розвитку українського кіно і телебачення (ФРУКТ), щоб фінансувати нові проєкти вітчизняних режисерів.

Це допоможе створити умови для формування Голлівуду в Україні, який випускатиме високоякісний популярний контент.

До фонду буде перераховуватись по 10 гривень з кожного платного підключення до sweet.tv. Ці кошти в майбутньому будуть спрямовані на фінансування нових кінопроєктів в Україні.

Таким чином, підключаючись до sweet.tv, кожен користувач має змогу підтримувати українських митців та допомагати вітчизняному кінематографу.

 
Режисер Любомир Левицький з дружиною

"Зараз українське кіно на етапі становлення: щось виходить добре, а над чимось потрібно ще працювати. Але ми впевнені, успіх можливий лише за умови підтримки талановитих людей, які можуть вивести українське кіно вперед. Вони мають знати: якщо у них є справді крута ідея, ми допоможемо та дамо можливість її втілити", - зазначає директор sweet.tv Олександр Резунов.

У межах діяльності Фонду sweet.tv фокусується на трьох напрямках. По-перше, дебативне історичне кіно, що буде сприяти національній ідентифікації та нагадувати українцям про їх сильну націю.

По-друге, стрічки для масового глядача, що будуть говорити сучасною українською і привчати глядачів до того, що вітчизняні фільми можуть бути якісними.

І третій напрямок - авторське кіно, яке стане кіно-лабораторією для молоді та студентів кіношних ВНЗ, що можуть знімати без творчих обмежень.

Презентація проєкту "Hollywood в Україні" відбулася 5 листопада. На ній були присутні ключові діячі українського кіно.

Під час презентації на локації відбувалися зйомки "Світського життя" із Катериною Осадчою. А хедлайнером вечора став співак Monatik.

 
Ведуча Катерина Осадча

На заході sweet.tv анонсував реліз першого українського ситкому про IT підприємців - "Стартапери", який 16 листопада ексклюзивно вийде на платформі. Серіал також стане і першим реалізованим проєктом в рамках діяльності Фонду розвитку кіно sweet.tv.

Комедія розповідає про пригоди друзів, які вирішили відкрити власний стартап. Автори серіалу співпрацювали з відомими підприємцями, які виступили консультантами за бізнес процесами. На їх основі в серіалі висвітлили поступові кроки необхідні для створення бізнесу.

Ідеї чи пропозиції про те, що може прискорити розвиток українського кіно можна надіслати на [email protected]

 
Актор Ахтем Сеїтаблаєв

Для довідки:

sweet.tv - національний онлайн-кінотеатр із доступом до українського національного і преміального HD-телебачення, кращих серіалів, українських фільмів, а також рейтингових світових кінохітів від Disney, Universal, Paramount і Sony та ін. з українською доріжкою.

Весь контент можна дивитися в HD якості на будь-яких пристроях (телевізор, планшет, комп'ютер, смартфон).

Інтерфейс додатку sweet.tv – один із найбільш дружніх та інтуїтивно-зрозумілих на українському ринку. На слабких пристроях платформа працює в 2 рази швидше аналогів, її робота залишається стабільною навіть з мінімальною швидкістю інтернету.

Також є можливість поставити телеефір на паузу та переглядати передачі у записі впродовж 14 днів.

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів