Богатирьова зробила чергову модифікацію зовнішності. ФОТО

4 жовтня 2007, 10:00

Частий герой публікацій ТаблоID Раїса Богатирьова не втомлюється змінювати свою зовнішність. Зменшивши свої форми майже втричі, головна регіональна дама не заспокоїлась і вирішила довести "тюнінг" до досконалості.

Цього разу зміни досить банальні. Богатирьова вставила нові зуби.

Усі пам’ятають, як саме перед виборами "регіоналка" раптом опинилася в лікарні, де їй робили "зубну" операцію в зв'язку з флюсом.


У архіві ТаблоID виявилися досить цікаві фото, які свідчать про інші зміни. Адже ще півроку тому в роті Богатирьової явно не вистачало половини зубів.

Богатирьова на мітингу навесні. Зубів нема. Фото Анни Андрієвської

"Зубна" історія Богатирьової до болю нагадує, як минулого року "нашоукраїнець" Петро Порошенко замінив свої "золоті фікси" на звичайні фарфорові.

Тоді Петро Олексійович мітив у крісло спікера. Зараз – хто знає, де опиниться Богатирьова. Проте, можливо, "голівудську усмішку" вона зробила саме для того, щоб продемонструвати її на новій посаді.

'Богатирьова

Богатирьова на "Свободі" Савіка Шустера за день до виборів. Зуби є

До речі, тема зубів і досі залишається актуальною для Партії регіонів. Сама друга леді країни, дружина лідера Партії регіонів Людмила Янукович, ніяк не "залатає" свою дірку у зубах , хоча навіть в рядових клініках з цією проблемою можуть легко впоратися...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів