Зять Ющенка обіцяв мамі їздити на "Мерсі", а з Віталіною його звела "труба"

3 жовтня 2007, 18:03

Якщо з першим зятем президентові Віктору Ющенку не пощастило, то з другим все складається більш-менш вдало.

Якщо першого чоловіка Віталіни, Михайла Гончара свого часу затримали за підозрою в обстрілі у стані наркотичного сп'яніння, то нинішній її чоловік Олексій Хахльов - успішний бізнесмен.

За словами нинішнього зятя президента Олексія, кошти на безбідне існування йому приносить "участь в акціонерному капіталі Славутського рубероїдного заводу, зарплата й операції з цінними паперами".


"Усі свої доходи і витрати я декларую. І не приховую, що я не бідна людина. Вважаю це нормальним", - відзначив Хахльов.

Президентський зять Олексій Хахльов свого тестя поважає, а свої статки, каже, не приховує

Просто свого часу хлопчик Альоша дещо пообіцяв своїй мамі...

"Мої батьки абсолютно звичайні люди. Одного разу я пообіцяв мамі, що ми будемо їздити на мерседесі. Так і трапилося..," – поділився він потаємним.

Утім, не всього бажаного зміг домогтися обранець дочки президента. У список блоку "Наша Україна – Народна Самооборона" він так і не потрапив.

"Історію з моїм "необранням" у парламент я й історією би не називав. Мені дійсно запропонували взяти участь у списку НУ-НС, але з'їзд блоку мою кандидатуру відхилив. В остаточному і затвердженому виборчому списку НУ-НС мого прізвища немає", - розповідає Хахльов в інтерв'ю "Інтермедіа-Консалтинг".

"Я такому рішенню, зізнаюся, навіть радий. Тепер не будуть казати, начебто президент "пристроює" родичів на роботу у Верховну Раду", - одразу додає він.

Коли Хахльова не взяли в "НУ-НС", він зрадів

Ну, тут Хахльов якщо і правий, то тільки наполовину – у парламент балотувалися, крім нього, ще брат і племінник Ющенка, а також півдюжини його кумів.

Між іншим, звела Хахльова з дочкою Віктора Ющенка банальна мобілка. Девіз "Connecting people" спрацював якнайкраще.

"Історія, як і всі подібні історії, дуже романтична. Віталіна приїхала до нас на завод у складі групи журналістів. Але поводилася трохи відокремлено. Я подумав, що це нахабство. Спробував з'ясувати, що не так. У цей момент все й відбулося. Як кажуть, іскра пробігла", - почав свою розповідь Хахльов. Хоча що робила донька Ющенка в групі журналістів, він не пояснив.

З Віталіною Ющенко Хахльова звела "труба"

"Я не знав тоді, хто вона, хто її батьки, навіщо вона приїхала до нас у Славуту. Все сталося само собою. Приводом зустрітися знову став її мобільний телефон, точніше – факт його пропажі в готелі", - пригадує він.

"На жаль, мобілку я так і не знайшов, хоча особисто прочесав весь готель від підвалу до даху. Зате знайшов дружину!" – завершує бізнесмен.

До речі, Віталіна у Хахльова – теж не перша. Ще зі шкільних років Олексій зустрічався з такою собі Тетяною Подолян. А розписала їх мати самої дівчини, робітниця загсу, пише "Маркер".

Від першого шлюбу в зятя президента залишився маленький син. Тому президентський онук Віктор став уже другим нащадком бізнесмена.

Син від першого шлюбу Хахльова, за словами останнього, часто буває у тата вдома - і стосунки у всіх прекрасні

"Мій син від першого шлюбу з'являється у нас при першій же нагоді – на вихідних, на канікулах, на свята. У цьому сенсі у нас, як кажуть, тиша, спокій, благодать", - запевняє Хахльов.

"...У мене не двоє дітей, а троє. Дочку Віталіни я вважаю своєю дитиною і ставлюся до неї ще більш трепетно, ніж до своїх хлопчиськ. Наші діти прекрасно спілкуються між собою", - каже зять Ющенко.

Хоч депутатом Хахльов не став, але ідеї лобізму його не відпускають.

"Зараз багато хто говорить про необхідність створення контрактної армії... Дещо ми можемо зробити вже зараз: пролобіювати можливість відкритої відмови від строкової служби, наприклад", - захоплено розповідає президентський зять.

"Не треба йти на поводу у військкоматів і нишком платити по 300 доларів за призовника. Давайте зробимо цю процедуру відкритою: не хочеш служити, заплати в касу і – вільний", - додає Хахльов.

До слова, чи служив сам Олексій Хахльов в армії, чи ні - це, як говориться у комедійному мюзиклі, "науці невідомо".

Фото з сайту "Інтермедіа-Консалтинг"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів