Перший заступник Черновецького хоче одружитися

18 вересня 2007, 11:23

Столична золота молодь час від часу має звичку тішити пресу. Цього разу перший заступник голови КМДА Денис Басс дав привід призадуматися, що буде зі столичним градом Києвом за 10-15 років.

І хоча прямо молодик про свої кар‘єрні плани нічого не сказав, на питання, чи бачить він себе мером, відповів:

"Повноважень у мене і зараз предостатньо. А років через 10–15 – подивимося..."


Можливо, цього року Україна втратить одного з найвигідніших наречених

Більш ясними і прозорими є плани 28-річного Басса на особистому фронті. Так, він вже подумує обзавестися власною сім‘єю.

"Хотів би, звичайно (одружитися). Затягувати з цим не варто. Адже час летить досить швидко. Може, і цього року одружуся. Тільки поки свою половинку ще не зустрів!" – ділиться заступник київського мера в інтерв‘ю "Бліку".

І це при тому, що Денис Басс у лютому цього року був сьомим з п‘ятнадцяти найбажаніших наречених України за версією журналу "Фокус".

"Ну, жертвою полювання я себе не відчуваю", - відповів Денис на питання, чи багато у нього шанувальниць.

Має Басс і плани-бажання на найближче майбутнє. Щоправда, вони пов‘язані із відпочинком від роботи, причому не десь там закордоном, а в Україні.

Скоро Басс піде з КМДА. У гори

"У мене вже сформувався такий графік, що я у відпустку іду на Новий рік і на травневі свята. Тоді можу виїхати без хвилювань через роботу. Люблю Крим. Мрію узимку покататися на лижах. Швидше за все, в Україні", - сказав він.

Перший заступник київського мера при цьому додав, що йому взагалі "багато не треба".

Бассу "багато не треба", а от на дорогий одяг потратитися можна

"Живу в трикімнатній квартирі, на вулиці Горького. У мене немає дачі. І не так уже багато вільного часу. З розтрат – можу собі дозволити дорогі костюми", - каже він.

Уточнювати, яких же саме марок костюмам надає перевагу Басс, він не став. Запевнив, що різним: "Наприклад, BOSS". Однак ТаблоIDу достеменно відомо, що, коли йдеться про взуття, перший заступник Черновецького нерівно дихає до "Gucci".

Фото Артема Жавроцького та фото з сайту kmv.gov.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів