Тимошенко в дитинстві мріяла про коробку сірників

11 вересня 2007, 16:18

Вишукана модниця Юлія Тимошенко і досі має "пробіли" у гардеробі, а в її косметичці можна знайти неочікувані речі.

При цьому лідерка БЮТ зізнається, що хлопчачі ігри з дитинства цікавили її значно більше. А якби леді Ю не вірила у містику, то, мабуть, припустила б, що вона – дружина аргентинського президента Евіта Перон.

"Коли я прочитала книгу про Евіту, то була вражена: коса (яку їй порадила Коко Шанель), дитинство, солідаризм, етапи кар‘єри, боротьба з олігархами – нібито все це вже десь було, мене переслідувало тотальне дежавю..," – зізналася Юлія Володимирівна в інтерв‘ю "Єві".


Тимошенко вірить, що у них з Евітою Перон багато спільного

"А коли я дізналися, що Евіта вірила у переселення душ і мріяла воскреснути рівно через 8 років, то мені стало навіть трохи моторошно... Добре, що я не вірю у подібну містику..." – додала вона.

Адже сама Тимошенко народилася, за її словами, "рівно через 8 років після смерті Евіти Перон, яка разом з генералом Пероном правила Аргентиною".

І хоча лідерка БЮТ із захопленням говорить про Еву Перон, справжнім її кумиром лишається інша жінка.

Юлія Тимошенко з любов‘ю всього життя - мамою та з донькою Євгенією

"Мама завжди була і залишається моєю головною любов‘ю. Можна сказати навіть моїм кумиром", - ділиться політик.

Тим більше, що саме на мамині плечі лягло піклування про доньку з її хлопчачими захопленнями.

"Скільки себе пам‘ятаю, я ніколи не бавилася у ляльки, тільки у футбол та войнушки. Мої друзі у віці 5-7 років – це виключно хлопці, відповідно, й ігри у нас були хлопчачі", - розповідає жінка, яка сьогодні походжає у сукнях від Louis Vuitton та Escada.

В дитинстві Юлія Володимирівна надавала перевагу войнушкам та футболу

"Коли я була маленькою, то половина прибутків сім‘ї йшла на зеленку, щоб змащувати мої колінки та лікті", - додає Юлія Володимирівна.

І хоча дитячі подряпини давно вже затяглися, сліди дитинства досі помітні в Тимошенко. Так, Юлія Володимирівна досі свято вірить, що мрії збуваються.

"У дитинстві я дуже любила один фільм. У цій картині у хлопчика була коробочка сірників, які виконували будь-які бажання, варто було лише зламати один сірничок. Як же я мріяла тоді мати такий коробочок!" – пояснює вона.

Однак дитячості у тодішніх мріях Тимошенко було, судячи з її слів, небагато.

"Причому у мене чомусь були виключно соціальні бажання, нічого особистого. Хотіла скорочення озброєння, заборони ядерної зброї, і щоб усі люди були щасливі. Радянське виховання все-таки давало про себе знати", - ділиться лідерка БЮТ.

У косметичці Тимошенко губляться мобілки, а в гардеробі не вистачає кольчуги з латами

Щоправда при всьому "солідаризмі" і "соціальності" питань, які турбують Тимошенко, завжди є місце для крапельки жіночності.

"У моїй косметичці було дуже кумедно знайти мій же телефон Nokia, який я вважала безповоротно втраченим близько тижня тому", - розповіла вона.

Разом з тим, Юлія Володимирівна зізналася, чого не вистачає її теперішньому гардеробу.

"У моєму гардеробі досі немає кольчуги з латами. А іноді хотілося б мати таку одежу... Дуже зручно для політичних переговорів", - зауважила політик.

А ще, на ряду із кольчугою, Юлії Володимирівні банально бракує часу.

Тимошенко розповіла, що мріє про час, а біг називає "відпочинком"

"Де б я не знаходилася, мені завжди не вистачає часу. Зсунутий на декілька годин графік – це нормальне явище, на жаль. Я б хотіла мати можливість купувати час..," - каже вона.

Зокрема через брак часу Тимошенко змушена була зав‘язати із регулярністю своїх щоранкових процедур.

"Щоранку я пробігаю 10 кілометрів. Це було б правдою, якби я сказала про це рік тому. Сьогодні такий "відпочинок" трапляється значно рідше. Однак біг для мене – це найкращий тонізуючий засіб. Щойно випадає можливість відпочити, зупинитися, присісти... я біжу..." – сказала Тимошенко.

Лідерка "сердечників", Тимошенко любить біг, і не любить "питання, над якими можна гадати півдня, так і не вигадавши, що ж відповісти..." Однак вона додає: "Я не пам‘ятаю жодного випадку зі своєї політичної біографії, коли мені не було чого сказати".

Фото з офіційного сайту Юлії Тимошенко, фото з книги "Юля - Юлечка" тітки Юлії Тимошенко Антоніни Ульяхіної , фото журналу "Єва"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів