Кузьма "Скрябін" розповів про свій наркотичний досвід

10 вересня 2007, 14:11

Фронтмена гурту "Скрябін" Андрія Кузьменка, хоч і намагалися, за його словами, зробити персоною нон-грата в Івано-Франківську, та в депресію його загнати не вдалося. Про це можна судити хоча б за зачіскою музиканта.

"Я стрижусь тоді, коли в мене депресія... А коли в мене патли довгі, то значить, що я себе почуваю прекомфортно", - зізнався він під час чату на "Комсомольській правді в Україні".

Тим не менше, скандал на Івано-Франківщині шоумена засмутив.


Коли Кузьма у депресії, він обскубує собі "патли"

"До речі, точно такий концерт був напередодні у Львові, і там усім все сподобалося… А тут я під час пісні "Чорнобиль форевер" дав можливість людям закінчити фразу "Чорнобиль, іди ти…". І весь народ кричав по-своєму. Там не було жодного нецензурного вислову від мене..," - запевняє Андрій.

"Але мера цього міста, видно, заставили скликати прес-конференцію й заявити, що я підбурював людей до не цензурної лексики. І він прийняв рішення, яке є абсолютно незаконним, щоб визнати мене персоною нон-грата в Україні!" – заявляє обличчя "Скрябін".

Після того інциденту концертів у гурту в Івано-Франківській області більше не було

"Я їм написав відповідь, досить так в яскравих тонах. Тому що, знаючи, скільки я зробив для своєї країни, робити мене пєшкою в політичній грі, називати мене "моральним ублюдком", думаю, несправедливо," – зауважив Кузьменко.

Під час Помаранчевої революції Андрій з дружиною випив весь алкоголь, що був вдома

Насправді, не вперше "політичні ігри" змусили Андрія похвилюватися.

"...Під час Помаранчевої революції люди, яким я віддав свого кусок життя... Вони... на всю Україну зводили зі мною особисті рахунки. В один момент я став "зрадником народу", за те що мав свою думку і маю її до сьогодні. І якраз в той момент ми з жінкою випили весь алкоголь, який був в домі. Тому що якби ми його не випили, то зійшли би з глузду", - поділився Кузьменко.

Так само відверто, до речі, фронтмен популярної групи розповів про свій перший наркотичний досвід.

Кузьма курив "вонючу солому", бо спокусився на перспективу писати "такі пєсні!"

"Якось рік тому прийшов до мене один з київських продюсерів і каже: "Кузьма, ти нічого не розумієш, ти багато втрачаєш, в тебе великий пробіл! Давай я тебе накурю". Він подзвонив і привіз таку "солому" вонючу і каже: "Ти просто прозрієш, почнеш такі пєсні писати!" І якось він зумів таки мене уламати", - зізнався Кузьма.

"Закінчилося тим, що я викурив ту папіросу… і потім дивлюся на годинник (а ми засідали з 22 години) – а там 5 година ранку, вже сонце сходить! Я захожу додому, відкриваю холодильник, з'їдаю все з нього (лишив тільки сире м’ясо!), запиваю те все двома літрами води, лягаю спати", - додав він.

Однак, як запевняє Кузьменко, той випадок був виключенням. Зазвичай джерело натхнення і релакс артист шукає в іншому. Хоча й не всяка робота для нього – напруження. Прикладом, у "Шансі", за його словами, він саме відпочиває.

Кузьменко "спільну роботу" з Могилевською якось переживе, а от спати і жити разом не збирається

А заодно Кузьма зізнався, що не збирається спати зі своєю колегою Наталею Могилевською.

"Вона багато в житті досягла, і з цим треба рахуватися. І дарма, що ми не схожі як люди. Я не збираюсь з нею спати в одному ліжку і жити в одній квартирі. Так що я якось переживу "спільну роботу", - пояснив Кузьменко.

Між іншим, у жовтні з‘явиться новий альбом "Скрябін" "Про любов?", і невдовзі гурт поїде на його підтримку по 14 містах України.

Фото надані прес-службою гурту "Скрябін"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів