Тігіпко у житті козлів зустрічав, а вдома не тримає

29 серпня 2007, 15:45

Екс-віце-прем‘єр і екс-міністр економіки Сергій Тігіпко одним своїм уподобанням міг би помірятися із президентом Віктором Ющенком. Адже і перший, і останній – запеклі пасічники. Щоправда, Тігіпко визнає себе практично пасивним бджолярем.

"Що стосується бджіл, то вони були, більше того – як і раніше, є. Мій покійний батько очолював пасіку, був професійним бджолярем, так само, як і дід. Я бачив все це з дитинства, і в мене був до цього певний інтерес", - розповідає екс-політик і бізнесмен нині в інтерв‘ю журналу "Профіль".

У родині Тігіпка любов до бджільництва - спадкова. От і екс-міністр свою пасіку має

Зрозуміло, що династійне захоплення розведенням бджіл дало про себе знати і Тігіпку.

"Якийсь час сам навіть бджолами займався, але після переїзду у Київ на це перестало вистачати часу", - зізнається він.


"Сьогодні пасіка є, але похизуватися, що я сам на ній працюю, не можу – запросили професійного пасічника. Тож мед їмо свій", - додає екс-голова Нацбанку України.

Екс-голова Нацбанку в політику не повернеться, доки бізнесом не "наїсться"

Наразі ж основним пожирачем часу Тігіпка став бізнес. І, доки екс-віце-прем‘єр ним не "наїсться", повертатися у політику і не подумає. Хоча і такої можливості, за його словами, поки виключати не варто.

Що ж до вільного часу зайнятого бізнесмена, то його вистачає мало на що. А як говорити про хобі, то якось ходили чутки, ніби вдома у себе Тігіпко тримає справжнього бійцівського козла. Щоправда, весь цей поговір екс-політик заперечив яскравою реплікою.

Тігіпко "в житті козлів зустрічав, а от щоб вдома тримати... не було такого"

"Чесно кажучи, в житті козлів зустрічав, а от щоб вдома тримати... не було такого", - зауважив Тігіпко, який у 2004-му керував штабом Віктора Януковича.

Натомість іноді, але по можливості, бізнесмен любить почитати та й про мистецтво візуальне не забуває.

"Коли є час, люблю побути на природі, займатися спортом, дивитися авторське кіно. Все новеньке, що з‘являється у Карвая, Кустуриці та інших цікавих режисерів, не пропускаю і намагаюся обов‘язково включити у свою відеотеку", - поділився Тігіпко.

Фото з архіву, зокрема фото "УНІАН" та прес-служби


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів