Червоненко схуд і отримав мікроінфаркт - через Марго і гонки

3 серпня 2007, 17:13

В останні дні липня Євген Червоненко порадував прихильників гоночного спорту. Команда, одним з членів якої був запорізький губернатор, посіла друге місце в Міжнародних кільцевих гонках "Omnitel 1003 km Grand Prix".

Причому Червоненко вперше за 16 років сів у гоночну машину у якості пілота. Це, до речі, сказалося на його здоров‘ї, як і скандал з розлученням.


Завдяки гонкам Червоненко схуд на 5 кіло і радіє

"Я схуд на 5 кілограмів і дуже щасливий від того", - розказав Євген Альфредович в інтерв‘ю ТаблоIDу. Губернатор зізнався, що у Литві не бачив нічого крім фізпідготовки та сауни, яку він відвідував аби скинути зайву вагу.

"У гонці за годину з тебе злітає більше ніж два з половиною кілограми: незгораєма білизна, комбінезон, все мокре. А найтяжче було для мене в гонці, коли ти набираєш на прямій швидкість за 200, встигти витерти очі рукавичкою від поту", - зізнався він.

Святкувала друге місце у Литві вся команда з дружинами, і звісно сім‘я самого Червоненка. "Вся родина приїхала мене підтримати: дочка, брат з дружиною, близькі друзі, - цілий літак прилетів мене підтримати", - розповів губернатор.

Екс-дружини Євгена Альфредовича, звісно, не було.

"Моральна травма, яку мені нанесли, вона не сумірна ні з якими грошима. Але я мужик, я не буду нікому це показувати. Мені це коштувало, як сказали лікарі, мікроінфаркту. А ще в грудні я проходив медобстеження на тренуваннях - в мене серце професійного спортсмена, коняче", - поділився Червоненко.

Червоненко каже, що Марго стала піар-зіркою на замовлення?

Він, до речі, запевняє, що весь скандал, який роздуто довкола його розлучення, - замовний. При цьому Євген Альфредович вставив строку з Маяковського.

"Не знаю, що просто так без грошей і соціального замовлення моя дружина стала піар-зіркою, говорячи брехню?.. Якщо зірки світять, це комусь потрібно", - впевнений він.

"Але це не справа чоловіка сприймати ці мильні опери, які, безумовно, мають завдання вивести мене з рівноваги. Ніхто цього не доб‘ється", - додав губернатор.

Взагалі, Червоненко зізнається, що на всі ці суди у нього часу немає абсолютно, цим займаються адвокати, і сказав:

"Так, я подав на розлучення з моральних принципів... Зраджені принципи нашої фамілії, принципи моралі. Я не подавав на розділ майна, це подавала колишня дружина. Скільки можна брехати на людину, яка не хоче жити стереотипами і бути мишею..."

Червоненко запевняє, що він не монстр, і каже, що навіть хати у Запоріжжі не має

"Ви що думаєте, я такий монстр, як описується в "Фактах"?.. Я живу в Запоріжжі, а у мене немає тут навіть хати", - додав він.

Що ж до судових розбірок друга родини Сухорукова та екс-дружини Марго, Червоненко тримається осторонь, але на факті застави майна наполягає. "Він давав заставу... Ну скажіть мені, хто навіть з близьких дарує будівлі за мільйон?" – каже він.

А на запитання, чому замість заставної була оформлена дарча, губернатор відповів так: "Це питання - у відповідності з законом. Як зручніше, так люди і роблять, так роблять всі. Тут нема ніякої крамоли чи чогось. Як хотів, так і зробив. Не хочу над цим питанням навіть думати".

Єдине, що завжди турбувало Червоненка, це його ім‘я і гідність. "А взагалі, я хочу поважати себе, головне для мене - встати зранку і не вирвати на своє зображення за свої вчинки", - сказав він.

Всі фото "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів