"Червоненко – ідейний натхненник пиятики. Він же - її технічний виконавець!"

17 липня 2007, 13:08

В юності теперішній губернатор запорізької області Євген Червоненко був знатним баламутом. Принаймні один раз його з комсомолу витурили саме за знатну гулянку.

Хоча в цілому син іменитого професора, Червоненко, за його ж словами, мажорством не вирізнявся.

"Мій дід працював на керівних посадах у гірничорудній промисловості, батько - вчений зі світовим ім'ям... Але мажорного життя у нас не було, ми вчилися у фізико-математичній спецшколі", - запевняє екс-міністр транспорту в інтерв'ю "Делу".

Проте, компанія у Червоненка в ті роки була ще та. Часом, щоправда, доводилося віддуватися за своїх "зоряних" товаришів. Так, його вперше й вигнали з комсомолу.

Якось на Новий рік Червоненко зібрав компанію хлопчиків-мажорів, але  йому це вилізло боком...

"Перше, що мені приходить на думку, коли говорять про комсомол – це як мене двічі з нього виганяли. Перший раз це трапилося в 10-ому класі", - почав свою розповідь у "Фокусі" губернатор, який любить політати на гелікоптері.

"Тоді на Новий рік у мене зібралися й напилися діти всього керівництва Дніпропетровської області – секретарів обкомів і міськкомів. А один з компанії випадково розбив на вулиці вітрину. Я був "нижчий за рангом" – тато-професор, всього лише! Тому постраждав тільки я", - поділився Червоненко.

Червоненка витурили з комсомолу зі словами: Червоненко – ідейний натхненник пиятики. Він же - її технічний виконавець!"

"На комсомольських зборах пролунали слова, які я запам'ятав на все життя: "Червоненко – ідейний натхненник пиятики. Він же - її технічний виконавець!" – згадує він.

У той же час, незважаючи на таке формулювання, Червоненко вдарився не у пияцтво, а в роботу.

"У 17 років сказав собі, що я - дорослий. Мені відповіли: тоді забезпечуй себе сам. Я сказав: о'кей. У мене була подарована дідусем двокімнатна квартира в Дніпрі. Поступив в інститут. Після першого семестру вже мав ленінську стипендію та пішов працювати черговим слюсарем і водієм трака. Це мені давало майже 300 карбованців. Мати близько 500 карбованців, а влітку - ще більше, це було багатство", - у запій розповідає він.

Перші свої 1,5 мільйона губернатор Запорізької області, за його словами, заробив на спорті

Поступово в житті вигнанця комсомолу, до речі звідти Червоненка виганяли двічі, з'явився спорт. А свої перші 1,5 мільйона доларів нашоукраїнець, за його словами, мав у 1991 році - за спортивні досягнення.

"На зароблені гроші купив першу транспортну компанію. Не витратив їх тоді на діаманти, годинник та іншу мішуру", - пояснив він.

До слова, навіть дідівську бібліотеку, "яка зараз коштувала би мільйони доларів", Червоненко продав у свій час, щоб купити амортизатори, диски, мотори, поршні, шоломи для гонок.

Спорт – це його пристрасть. Власне, саме на спорт йдуть основні витрати запорізького губернатора.

Проект Червоненка та "1+1" "Зірки за кермом" має примирити непримиренних політиків

"Я не мажорний і не накопичувач. Для мене розслаблення - це штурвал літака або кермо автомобіля. У цьому моє життя. Основна стаття витрат - гонки і машини, а Brioni — на десятому місці", - каже він.

Червоненко, крім усього іншого, став ініціатором проекту "Зірки за кермом" з "Студією "1+1". "Має бути цікаво, адже за Ремарком автогонки - це "ризик, кров і красиві жінки", – упевнений політик.

"Я хочу перевірити, чи залишилося щось у наших зірок, от цьому буде присвячений проект. Ми хочемо примирити непримиренних політиків, просто відомих людей, поєднати професійних автогонщиків і непрофесіоналів", - зізнався Червоненко.

Після того, як екс-дружина зрадила Червоненка "заради грошей", він довіряє лише дочці та брату

При цьому любитель проїхатися з вітерцем, як і колись, дотримується принципу: "Хто гальмує, той не виграє призи в цьому житті".

І наостанок. Після того, як стало відомо про розлучення Євгена Червоненка з його дружиною Маргаритою, звичайно ж, дещо змінилося в особистому житті кремезного нашоукраїнця.

Так, на питання, кому ж тепер довіряє губернатор, Червоненко відповів: "Тепер це мій брат і дочка".

Фото k1.tv, www.radiosvoboda.org та інші

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів