Литовченко скучила за молодістю і сіла за парту

11 липня 2007, 16:46

Екс-модель Владу Литовченко життя не навчило, то доведеться знов за парту сідати.

Щоправда вже не шкільну, а університетську. Та й це вже не вперше.

Маючи музичну освіту, колишня красуня з обкладинок вирішила знову гризти граніт науки і штурмувати Дипломатичну академію при Міністерстві закордонних справ України. Там свого часу, до речі, вчилися Володимир Гришко та Оксана Білозір.


Тож тепер Литовченко – першокурсниця.

"Рішення про вступ виникло спонтанно, але бажання осягти щось нове, придбати нові знання, реалізуватися в якій-небудь ще сфері, прагнення до розвитку зріло давно. Життя не стоїть на місці, час сьогодні вимагає", - зауважує Литовченко, передає її прес-служба.

Влада, за її власними словами, коли готувалася до трьох вступних іспитів, скинула кілька кіло.

"Розтягли б на місяць, схудла б ще, все на користь фігурі", - жартує новоспечена студентка, на рахунку якої вже дві дорослі доньки.

Між іншим, Литовченко запевнила, що хоча викладачі-екзаменатори її і впізнавали, але поблажок жодних не було.

"Усна співбесіда була найважчою... Запитували мене про зовнішню політику України, україно-індійські відносини. На екзамені з англійської мови потрібно було перекласти офіційний текст з української мови на англійську і навпаки... Третім іспитом був український диктант – текст Коцюбинського. Не здати диктант, живучи в Україні, було б соромно", - зазначила директорка модельного агентства.

Тож на найближчі два роки життя Литовченко визначене. З 9.00 до 15.00 на пари, як справжня студентка.

Серед навчальних дисциплін у програмі екс-моделі буде історія України та всесвітня, практична дипломатія, протокол, етикет, європейська інтеграція та інші.

Близькі друзі Влади вже пророкують їй дипломатичну кар'єру і жартують, що потрібно відправити Литовченко у Росію на переговори з постачання газу – тоді всі проблеми владнаються швидко і з максимальними поступками для нашої країни.

Фото Артема Жавроцького та з сайту www.fomenko.ru

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів