Піскуна сварить дружина за його нічні витівки

18 червня 2007, 10:48

Невгамовний і невтомний екс-генпрокурор Святослав Піскун, як виявляється, насправді китаєць. До того ж, китаєць, який полюбляє випити віскі й наразі подумує, а чи не вдатися йому до пірсингу…

"Я б проколов вухо. Це давній звичай у козаків - останньому молодшому синові в роді проколювали вухо і вішали велике мідне кільце на вухо. І всі інші козаки зобов'язані були його захищати від смерті, оскільки він був останнім чоловіком у роді", - мотивував своє бажання пристраститися до пірсингу Піскун в онлайн-конференції "Газете по-киевски".

"Донедавна в роді Піскунів я теж був молодшим чоловіком. Тепер є Піскун-молодший - Святослав, якому шість з половиною років", - доповнив він.


Саме сину Святославу екс-генпрокурор приділяє свій вільний час. А коли не гуляє з ним, то грає у теніс.

Хобі у Піскуна немає, хіба що позиватися з президентами

"Хобі у мене немає. Хіба що позиватися з президентами, але, думаю, це тимчасове заняття", - пожартував Піскун. Відпустку, за його ж словами, колишній генпрокурор любить проводити в Криму.

До літератури художньої у нього, як з‘ясувалося, теж особливих сентиментів не спостерігається.

"Мало читаю художню літературу. В основному, читаю детективи. Є улюблений автор - Олександр Звягінцев. Щодо музики, то, по-перше, я граю на гітарі. Дружина моя дуже добре грає на піаніно", - розповів Піскун про таланти своєї сім'ї.

Піскун в обіймах у Недельської. При тому що улюблена його співачка - Білик. Фото "Сегодня"

"І я люблю сучасну музику. Улюблена виконавиця - Ірина Білик", - сказав екс-генпрокурор, який не так давно потрапив в об'єктив журналістів у компанії дружини регіонала й акордеоніста Яна Табачника.

Тоді, на дні народженні Асії Ахат, Піскун та Татяна Недельська постійно потрапляли у кадр у напрочуд ніжних позах: то Недельська Піскуна обійме, то він її.

При цьому екс-генпрокурор завірив, що дружить "З усіма, хто добре співає", а найсимпатичніші жінки, за його словами, в КПУ: "Мені особисто подобається Валерія Заклунна з КПУ".

Також Піскун зізнався, що любить випити віскі та покопирсатися вночі у холодильнику, за що йому часом перепадає.

Святослав Піскун з дружиною. Піскун: "Дружина лається, коли вночі лізу в холодильник"

"Випиваю віскі з задоволенням, але в міру. Люблю пиво... З київських ресторанів більше за все мені подобається "Bell Vue" - там дуже смачне бельгійське пиво "Leff". Ну і звичайно, копчені ковбаски. Вдома їм все підряд. Дружина лається, коли вночі лізу в холодильник", - зізнався він.

А от паління у екс-генпрокурор вже в минулому – зав‘язав і, здається, через переляк.

Піскун не курить з тих пір, як побачив один труп...

"Курити кинув десять років тому, коли в морзі на розтині одного кримінального трупа побачив некроз з кінцівками потерпілого. Коли мені пояснили лікарі, що його розтинали, що це викликано тривалим палінням, - я кинув курити. А до цього курив "Беломор", - розповів він.

Окрім того, Піскун зробив сенсаційну заяву, яку не всі оцінили: "Повторюю для особливо цікавих - я китаєць з Тибету, і звуть мене Далай-лама-2..," – сказав він. А тим, хто надто переймається його національністю і справжнім прізвищем (Фурман, святець чи Піскун), екс-генпрокурор сказав: "Чувак, розслабся :)".

Святослав Піскун і Рінат Ахметов

Зате він зізнався, де купив собі годинник.

"У мене зараз на руках дорогий годинник "Rollix" вартістю 500 тисяч євро. Я його купив на базарі на "Петрівці", на петрівському ринку. І вам раджу там же купити. Він дуже добре показує час і модно виглядає", - завірив він.

Наразі ж Піскун продумує подарунок на день народження прем‘єра Віктора Януковича. За його словами, "швидше за все це буде одеколон".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів