Віталій Кличко вчить українську з репетитором

11 червня 2007, 12:46

Екс-кандидат у київські мери і боксер Віталій Кличко протягом останніх місяців все частіше звучить українською. Якщо раніше превалюючою в мовленнєвому самовираженні спортсмена-політика була російська, тепер його коментарі на камеру лунають українською.

Такий свій мовний прогрес Кличко-старший пояснив середовищем, в якому перебуває останнім часом, а також... приватними уроками.

"Неможливо вивчити мову, не спілкуючись нею. Зараз у мене є середовище спілкування, я займаюся з репетитором, багато читаю українською. Ще є певні шорсткості, але я постійно шліфую і удосконалюю її. До речі, піймав себе на думці – вже почав думати по-українськи!" – зауважив Віталій в інтерв‘ю "УНІАНу".


А при тому, що у масивного Кличка немає жодних пересторог у виборі співбесідників, поговорити йому завжди є з ким.

"Я не будую парканів у спілкуванні з людьми. Для мене не мають значення їх політичні погляди і симпатії. І з біло-блакитними, і з помаранчевими спілкуюся однаково..," – розказав він.

Проте до нинішнього мера столиці Леоніда Черновецького ставлення у Віталія таки трохи окреме.

"Особистих претензій немає. Претензії тільки як до градоначальника. Мене не влаштовує процвітання корупції, хабарництва, вирішення питань "під столом", роботу Київради багато хто сьогодні сміливо називає театром абсурду", - пояснює Кличко своє ставлення.

Цікаво, якою мовою спілкується Кличко вдома. Хоча у стосунках в режимі "батьки-діти" це не головне. Головне, щоб батько зважав на те, чого прагне його дитина, а дитина в даному разі, схоже, прагне піти стопами Віталія, тобто у спорт.

Принаймні зараз син боксера займається тхеквондо і вже має помаранчевий пояс.

"Я радий, що Єгор займається тхеквондо, йому це подобається, і у нього вже є перші успіхи. Заняття спортом напевно допоможуть йому в житті", - зізнається Віталій.

"Я сам довгий час займався східним єдиноборством, і вітаю філософію, яка лежить в основі цих видів спорту. Вона проповідує дисципліну, пошану до старших, філософське сприйняття життя", - каже він.

Але, схоже, Віталій Кличко бачити свого сина боксером не дуже би й хотів: "Професійний спорт - важка праця і черствий шматок хліба", - пояснив спортсмен зі стажем. Та при цьому Кличко обіцяє підтримати вибір свого сина і допомогти при потребі.

Всі фото з офіційного сайту братів Кличків

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів