Максим Неліпа після "Танців з зірками" будує водний екскаватор

8 червня 2007, 16:11

Виліт Максима Неліпи та його партнерки Ганни Пелипенко з проекту "Танці з зірками" багатьох у свій час приголомшив. Адже здавалося, що ця пара викладається на всі 100 і на вихід у фінал заслуговує.

"І раптом — бац. Перша реакція: "Не зрозумів...". Потім включилася та-ка-а-а образа! Ну не може спортсмен, який наприкінці забігу перетинає фінішну пряму, різко зупинитися. А нас, коли ми практично добігли до заповітної стрічечки, підніжкою підкосили. Це був удар під дих", - розповів про свої переживання в день вильоту Макс Неліпа "Бульвару Гордона".


Фото "Сегодня"

Тим більше що до тренувань Макс і Аня підійшли дуже відповідально. А репетиції були настільки старанними, що партнери вздовж і поперек були укриті синцями та всілякими травмами.

Фото "Сегодня"

"І роняв, і падали, причому мільйон разів! У якийсь момент Аня нарахувала на торсі... 28 синців. Причому знатних таких синців. Відтоптані ноги, обламані, розбиті, злізлі нігті не рахуються. Виявилося, що я кілька тижнів танцював з тріщиною на пальці..," – згадує бадьорий ведучий і колишній КВН-щик, який спершу на "Танцях" "почував себе, немов на мінному полі".

Дружина артиста і телеведучого також на достроковий вихід з гри свого чоловіка не чекала. Вона активно вболівала за свого улюбленця, а на удачу подарувала йому і Пелипенко медальйончики з цифрою 5, номером їхньої пари.

Ну що ж, за те як втішний приз Максиму подарували холодильник: "Тепер виникла проблема — куди подіти наш власний?" – коментує Неліпа свою здобич.

А відразу після вильоту Макса й Ані з проекту, велика компанія на чолі з парою Неліп рвонула... на риболовлю, на Волгу: "Що стосується особистого життя, то ми з Томкою два чоботи — кеди", - жартує Максим.

Фото "Бульвара Гордона"

До речі, його дружина, Тома - рибалка ще той. "На риболовлі Тома миттєво перетворюється в мужика", - відкриває сімейну таємницю Неліпа.

Фото "Бульвара Гордона"

"Причому ламає мені весь кайф від процесу. Ну хіба не вийдеш із себе, якщо дружина або піймає першу (!) рибу, або ще крутіше — наловить більше за всіх?" – скаржиться він, жартуючи.

До речі, для рибної ловлі у Неліп є власне, орендоване озеро... Точніше болото, яке Максим дотепер мріє перетворити на те саме озеро.

"Мрію втілити в життя ідею з експериментальним екскаватором. І я сам розробив проект екскаватора, що плаває... Зараз моє майбутнє екскаваторне дітище знаходиться в процесі зборки", - поділився Неліпа.

"Ми з братом створили Всеукраїнський благодійний фонд "Товариство рибалок України"... Тому я всерйоз задумуюся про власний телепроект, пов'язаний з риболовлею, посиденьками з гітарою коло багаття, про мініатюрні наметові містечка..," - додав він.

Так що, активність у Неліпи б‘є ключем не тільки на паркеті "Танців із зірками".

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів