Катя Чілі зізналася, що вона неадекватна

6 червня 2007, 10:00

Виявляється своєрідна українська співачка Катя Чілі – соціально небезпечний елемент. Це визнає вона сама. І, власне, саме, тому і досі надає перевагу поїздкам у метро, аніж автоподорожам.

"На метро їжджу щодня. Але авто не купую принципово. Я дуже неадекватна, можу в когось в’їхати", - відверто зізналася Катерина Кондратенко, інакше – Катя Чілі в інтерв‘ю "Газеті по-українськи".


Натомість неординарна співачка із задоволенням їздить на синьому німецькому велику "Бергамот". "Часто падаю, але не ношу шолом. Бо він великий, а я - маленька. Колись їздила аж у Пирогів. Повернулася додому в синцях, як після лиж", - весело пригадує вона.

При цьому і на велосипеді Катя Чілі для оточуючих не надто безпечна: "О шостій ранку на Хрещатику наїхала на пішохода. Він ішов на роботу в діловому костюмчику, такий красивий. А в мене почалася безпричинна паніка — я забула, де гальмо. Тротуар на Хрещатику величезний. А я не могла звернути, так і в’їхала в того чоловіка. Він мене не впізнав, але так матюкався!" – розповіла вона.

Впізнають же Чілі найбільше у метро: "Але мені пофіг. Я на сцені виглядаю іншою, аніж у житті. Тому впізнають не так часто".

З автомобілями у співачки, до речі, пов‘язані не найприємніші спогади: "Якось ледве не впала під фуру на Кільцевій. Була ніч, страшенна злива. Я завжди обминаю калюжі, тому їхала по центру дороги. Не втрималась і впала. Фуру побачила, коли вона проскочила поряд. Не знаю, як залишилась жива", - згадує співачка.

Тому й на велосипеді Катя намагається кататися тоді, коли немає загрози, що чи вона когось переїде, чи її хтось. Саме тому на тепер шатенку Чілі на "Бергамоті" можна наштовхнутися "у Голосіївському парку, вночі".

"Ми самі для себе набагато страшніші, аніж якісь маніяки", - впевнена співачка, яка такого екстриму аніскільки не боїться. Вдалося також дізнатися, чим ще іноді займається вночі Катя Чілі. Виявилося, альтернативою їзді на велику є писання поезій.

"Так, уночі! Прокидаюсь і розумію, що народжу вірш. Я їх показую тільки найближчим людям. Прочитала трохи поезії. І зрозуміла, що я зовсім не найгеніальніший поет. Тому поки що видаватися не буду".

А от зовсім інша річ – музика. Останнім часом Чілі спільно з діджеєм Лімоном записала новий альбом із 11 пісень. Правда, назву, каже, ще не придумала. "Хочу зняти документальний фільм про спів і написати книгу. Просто не влаштовую з цього гонки, бо в літературі зараз дуже багато сміття", - додала вона.

"Також створила музику для поетичної вистави Ольги Ковалевської. Спектакль покажуть на початку осені в одному зі столичних театрів. Але зараз про це говорити ще рано", - поділилася вона.

Також є у співачки і своя дієта: "раз на рік — по 10 днів" Чілі голодує. До того ж є ще один секрет її голосу: "Перед виступом нічого не їм. Іноді кілька днів. Це секрет мого голосу".

Всі фото "Портал Українця"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів