Яценюк в молодості торгував машинами, а зараз вночі тягає залізо

4 червня 2007, 11:57

Наймолодший міністр нинішнього складу кабміну 22 травня відсвяткував свій день народження. Арсенієві Яценюку, що прийшов на зміну міністру закордонних справ Борису Тарасюку, стукнуло 33.

Але, в силу зайнятості, навіть відсвяткувати по-людськи іменини міністрові не вдалося. Яценюк встиг лише випити з колегами.

"Я був з візитом у Польщі. Єдине, що вдалося, - це випити з колегами по ковтку шампанського. Потрібно було працювати по програмі", - розповів він в інтерв'ю "Фактам". І додав, що, проте, святкування тривали днів шість.


Міністр іноземних справ Арсеній Яценюк після роботи тягає вночі залізо

Серед тих подарунків, як, очевидно, найбільше запам'яталися, молодий міністр виділив презент від прем'єра Януковича: "Це кабмінівський годинник. І квіти. Президент подарував квіти та ікону, а дружина - спортивну форму", - доповнив свою відповідь Яценюк.

При цьому він геть-чисто відмовився від думки, що спортивка від дружини була подарована як натяк на те, що час би вже й підкачатися. Каже, і так спортом займається: "Хоча і повертаюся вночі, намагаюся потягати залізо, походити по біговій доріжці".

На початку 90-их років Яценюк починав на ринку - торгував з друзями машинами

Крім того, Арсеній Яценюк повідав, як все починалося, і яким чином був зароблений його перший мільйон: "На початку 90-их років минулого століття ми з друзями, як і всі, починали на ринку. Торгували машинами. І я зовсім цього не соромлюся!".

"А в 1992 році, у моє буття студентом другого курсу юрфаку Чернівецького держуніверситету, ми з однокурсниками організували юридичну фірму. Причому це була перша в Україні фірма, що одержала ліцензію Мін'юсту на ведення юридичної практики. І при цьому на той період у нас не було жодної людини з вищою юридичною освітою!.. Молоді були і нахабні, як паровози", - продовжив Яценюк.

Міністр відкрив секрет - як він заробив перший мільйон

"А в 1996 році я перебрався в банк "Аваль", відробив там 6 років: починав консультантом кредитного департаменту, а закінчив заступником голови правління банку. Коли звільнявся, офіційно одержав акції банку, потім вдало продав їх. Так і став мільйонером", - підсумував теперішній міністр закордонних справ.

При цьому, завірив Яценюк, його батьки грошей на організацію фірми синові не давали: "Скажу чесно, батьки грошей на цю справу не дали. І правильно зробили! Хоча наша родина далеко не бідна: батько працював деканом заочного факультету, заступником декана історичного факультету Чернівецького держуніверситету, мама все життя викладала французьку мову".

Яценюка батьки грішми не балували. І він своїх, каже, не буде

"Але вони не балували мене грішми - таке було виховання. Я думаю, правильне. Таке ж виховання одержать і мої діти", - додав міністр.

Зараз Яценюк машинами вже не торгує, він на них їздить і ними володіє: "Я часто сам керую машиною. У мене службовий "Мерседес". І особистий "Мерседес" теж є, я його задекларував".

А свій вибір автомобіля міністр пояснив дуже просто: "А я вважаю "Мерседес" найбільш безпечною машиною. Адже саме це головне в автомобілі. Тому що нічого не коштує так дорого, як безпека".

"Коли в черговий раз відправлять у відставку, обов'язково зроблю дві речі: вивчу ще одну іноземну мову і закінчу вчитися грати на фортепіано"

Відносно МЗСа і "нової мітли", Яценюк заявив, що він взагалі не мітла і додав, що відставок не боїться: "Коли в черговий раз відправлять у відставку, обов'язково зроблю дві речі: вивчу ще одну іноземну мову і закінчу вчитися грати на фортепіано. Головне, щоб часу на це вистачило у відставці".

Поки що Арсеній Яценюк володіє лише російською, англійською та трохи польською мовами. Що ж, немає межі досконалості.

Фото Анни Андрієвської та dsnews.com.ua


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів